Alexa

Erhan Usta'dan Teşekkür Ziyaretleri

Bağımsız Samsun Milletvekili Erhan Usta, 31 Mart seçimleri sonrası Vezirköprü, Havza, Ladik, Kavak, Bafra ve 19 Mayıs ilçelerine ziyaretlerde bulundu.

Erhan Usta'dan Teşekkür Ziyaretleri

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Samsun'dan bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan  Bağımsız Samsun Milletvekili Erhan Usta, 31 Mart seçimleri sonrası Vezirköprü, Havza, Ladik, Kavak, Bafra ve 19 Mayıs ilçelerine ziyaretlerde bulundu.

CİDDİ OY KAYBIMIZ VAR

Teşekkür ziyaretleri kapsamında esnaf ve vatandaşlarla kucaklaşan Usta, “Pusuladaki adaletsizlikten kaynaklanan ciddi oy kaybımız mevcut. Birçok vatandaşımız, kardeşimiz bizi tercih etmek isterken yanlışlıkla Bağımsız Türkiye Partisi'ne oy verdiğini veya mühürü bize ayrılan bölümün altına vurduğunu söylüyor. Vatandaş bu konudan rahatsız ve şikayetçi; ismimizin çok küçük yazılması nedeniyle pusulada bulunamaması sonucunda boş oy kullandığını veya sadece bu nedenle eski partisine oy vermek durumunda kaldığını söyleyenler var. Sayı tahmin edilemese de ciddi bir oy kaybımız olduğunu vatandaşlarımızın tepkilerinden açıkca görüyoruz.” dedi.

Erhan Usta, teşekkür ziyaretleri kapsamında bugün Çarşamba, Terme, Ayvacık, Salıpazarı ilçelerinde de vatandaşla kucaklaşacak.

Şehitlerimize Rahmet, Gazilerimize Minnet...

Türk Polis Teşkilatımızın 174. kuruluş yıl dönümü nedeniyle 7e Sosyal medya hesabından bir mesaj yayımlayan Erhan Usta şöyle dedi:

Milletimizin huzurunun ve güvenliğinin teminatı Türk Polis Teşkilatımızın 174. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, kahraman şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yâd ediyorum. Görev başındaki kardeşlerime kolaylıklar ve muvaffakiyetler diliyorum

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 14:29
YORUM EKLE