Alexa

Havza Muhtarlarından Mustafa Demir'e Ziyaret

Havza Muhtarları Derneği Başkanı ve Yönetim Kuruluüyeler Samsun Büyükşehir Belediyesini ziyaret ederek Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir ve daire amirlerini ziyaret ettiler.

Havza Muhtarlarından Mustafa Demir'e Ziyaret

Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar ve Havzalı muhtarlar Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir makamında ziyaret etti. Demir ise ziyaretten ötürü duymuş olduğu memnuniyet dile getirdi.

Ziyarette, Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e Havza Semaveri hediye etti.

Havzalı Muhtarlar Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i ziyareti ardından , Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Nihat Soğuk, Genel Sekreter İlhan Bayram, Saski Genel Müdürü Mehmet Yıldız, Saski Genel Müdür Yardımcısı Cihan Güler ve Muhtarlıklar Daire Başkanı Eyüp Çakır’ı makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisini ilettiler.

 Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar, burada yaptığı açıklamada, “Havza Muhtarları Derneği olarak yapmış olduğum ziyaretlerde hayırlı olsun temennimizi ilettik. Görüşmelerimizde kırsal mahallelerimizden sorunlarını dile getirdik. İnşallah çözüm noktasında ilçemiz adına olumlu sonuçlar alacağız. Sayın Başkanımız Mustafa Demir’e ve daire başkanlarımızın yakın ilgisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2019, 20:48
YORUM EKLE