Alexa

Hüseyin Kurt'tan Haklı Çıkış!

İşadamı Gazeteci-yazar Hüseyin Kurt, ‘Bugün Samsun’un samimiyet sınavı’ başlığı adı altında yayınladığı makalesinde hassas bir konu üzerinde önemli tespitlerde bulundu.

Hüseyin Kurt'tan Haklı Çıkış!
İşadamı Gazeteci-yazar Hüseyin Kurt, Akasyam haber'de yayınladığı makalesinde, Bugün ABD heyeti Samsun’a geliyor!  demokrasi nöbetlerinde bir sövmedikleri kalanlar, Bakalım ABD heyetine kucak açacak mı? diyerek çok haklı sebeplerle isyan bayrağını açtı.

15 temmuz darbe girişiminden sonra Türkiye'de bir çok hususun tüm çıplaklığıyla ortaya çıktığını yazdı.

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında ortaya çıkan tablonun ressamları da kıskıvrak yakalandı. Kurt; bunun en başında ABD’nin olduğunun altını çizdi.

Devlet BAHÇELİ ve Cumhurbaşkanı başta olmak üzere ABD’ye gereken mesajları verildiğini belirten Kurt,  ABD’ye karşı tavrını yıllardan beri hiç değiştirmediğini defalarca yazılarında dile getirdiğini belirterek; “ABD heyeti ne zaman Samsun’a gelse bölgede veya ülkede ya bir olay/gelişme olacaktır nabız yoklarlar ya da bir olay olmuştur sonuçlarına bakarlar…”dedi.

ABD heyeti özel askeri uçakları ile Samsun’a geldiklerinde ticari taksilerle Samsun’da görüşmelerini yapıp aynı gün içinde geri döndüklerini belirten Kurt; Gezi olayları sonrasında da bölgenin nabzını ölçmek amaçlı değişik heyetler Samsun’a ve bölgeye geldiğini belirtti.

Hüseyin Kurt; bu hatırlatmalardan sonra:  “Bugün ABD heyeti Samsun’a geliyor! Bakalım ABD heyetine “Demokrasi Nöbetlerinde” bir sövmedikleri kalan, her türlü sözü haklı olarak söyleyen hangi kurum, kuruluş ve kişiler görüşecek!” diyerek takipte kalacağını ima ediyor.


Samsun ise Karadeniz’in ortasında “aşırı kritik” bir şehir…

Hangi STK’lar ABD’yi lanetleyip bugün kucak kucağa olacak göreceğiz! Yazının devamı…
 

 
 
 
 
 
 
 
Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2016, 14:53
YORUM EKLE