Alexa

İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş; Temizlik Önceliğimizdir

İlkadım Belediye Başkanı Necattin  Demirtaş, Temizlik İşleri Müdürlüğü personelleri ile Derebahçe Şantiyesinde bir araya geldi.

İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş; Temizlik Önceliğimizdir

İlkadım Belediye Başkanı Necattin  Demirtaş, Temizlik İşleri Müdürlüğü personelleri ile Derebahçe Şantiyesinde bir araya geldi.Başkan Demirtaş.'' Daha temiz bir İlkadım için el birliğiyle daha çok çalışmamız lazım" dedi.

Her fırsatta birim müdürlük çalışanlarıyla bir araya gelen Başkan Demirtaş,temizlik çalışanlarının sorunlarını dinledi.Derebahçe tesislerinde gerçekleşen toplantıya, Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'a beraberinde, Temizlik İşleri Müdürü Recep Aslan ve birim müdürleri eşlik etti. Sadece işimiz temizlik deyip geçmeyelim diyerek çalışanlara seslenen Başkan Demirtaş,'' Özellikle en önem verdiğim mesele temizlik meselesidir. Biz biliyoruz ki temizlik olmadan iman olmaz. Bir ekip ruhuyla hareket etmemiz gerekir. İlçemizin güzelliği temizliğinden belli olur. Bugüne kadar büyük bir gayretle geldik, bundan sonra biraz daha düzenli olmalıyız. İşimiz, çocuklarınızın ekmeğidir, mukaddestir. Kimse işini küçümsemesin, bunu hassasiyetle sizden istiyorum" şeklinde konuştu.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2019, 14:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
İlknur gurel
İlknur gurel - 7 ay Önce

Temiz dediğiniz gibi imandan da eğer imanınız varsa görelim.. ilkadimi lütfen temizleyin .. sadece çöp toplamakla olmuyor her binaya konteynır koyun bu sistem iğrenç pislik içindeyiz çiflik ara sokaklar rasathane iğrenç pisliğin içinde
.atakum gibi tertemiz bir yerde yaşamak istiyoruz... bu dilencilerdense temizleyin heryerdeler evlerimizde bile huzur yokk belediyeler ne iş yapar bu kadar zor olmamalı şu istekler... modern bir ilkadım size güvenoyoruz