Alexa

İlkadım Belediyesi Temizlik İşçilerine İş Sağlığı Eğitimi Verdi

İlkadım Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü, Yıldıray Çınar Kültür Merkezi toplantı salonunda düzenlenen ve İş güvenliği uzmanı Kübra Karaca'nın sunumu ile Temizlik personeline 'Temel  İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi' semineri  verildi.

İlkadım Belediyesi Temizlik İşçilerine İş Sağlığı Eğitimi Verdi

İlkadım Belediyebinde özellikle çöp toplama işlerinde görev yapan temizlik işçilerine iş sağlığı ve güvenliği eğitim konulu hizmet içi eğitim semineri verildi. Temizlik İşleri Müdürü Recep Aslan, İş yerlerinde İnsan sağlığı ve güvenliğinin önemli olduğunu söyledi.

İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından Yıldıray Çınar Kültür Merkezi toplantı salonunda İlkadım Belediyesi Temizlik Personeline İş Sağlığı Eğitimi Verildi.

İş güvenliği uzmanı Kübra Karaca'nın sunumu ile gerçekleştirilen 'Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi' seminerine temizlik işçileri eksiksiz katılım sağladı.

Kübra Karaca, Temizlik personelinin sağlıyla ilgili verdikleri semineri şöyle özetledi: "İlk önce katılımcılara teorik bilgiler sunduk. slayt gösterisi ile yapılması gerekenlerin uygulamalı olarak temizlik personeline gösterdik. Özellikle iş kazalarını önleme konularında alınacak tedbirleri anlattık. Eğitim sonrasında ise temizlik işleri müdürlüğü bünyesinde çalışan personele anlatılan konularla ilgili bir sınav yapıldı ve sınav sonrasında başarılı olanlara ‘İş Güvenliği Eğitim Sertifika’sı verildi."

ASLAN, AMACIMIZ TEMİZLİK PERSONELİNİN GÜVENLİ BİR ORTAMDA ÇALIŞMASINI SAĞLAMAK

Çalışan personelimizin sağlığını ve güvenliğini düşünmek en büyük sorumluluk olduğunun belirten Temizlik İşleri Müdürü Recep Aslan,'' Çalışanlarımızdan bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada iş sağlığı ve güvenliğine dikkat etmelerini istiyorum. Şirket olarak verilen eğitimlerle çalışanlarımız için sağlıklı ve güvenli bir ortamı temin etmeyi amaçlıyoruz. Amacımız iş kazalarının ve meslek hastalıklarının azaltılmasını sağlamaktır'' dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 12:25
YORUM EKLE