Alexa

İlkadım'da Camiler Bayrama Hazır

İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Recep Arslan, Ramazan Bayramı öncesinde ilçedeki tüm camilerin genel temizliklerini yaptıklarını camilerin bayrama hazır olduğunu söyledi.

İlkadım'da Camiler Bayrama Hazır

Ramazan Bayramı öncesinde İlkadım'da tüm camilerde genel temizliklik yapıldı.

İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen temizlik hizmeti cami cemaati ve vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

İlkadım Belediyesi, camilerin periyodik aralıklarla temizliklerini yapmaya devam ediyor.

Vatandaşın huzurlu günler yaşaması için ilçe genelinde hummalı bir çalışma başlatan Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçedeki tüm camilerde temizlik ve hijyen çalışması yürüttü. Belediye ekiplerinin sabah erken saatlerde başladığı ve akşam saatlerine kadar süren temizlik çalışmalarında ilçe genelindeki camiiler temizlendi.

Ramazan Bayramı öncesi ekiplerin camileri bayrama hazırladıklarını belirten İlkadım Belediyesi Temizlik işleri Müdürü Recep Aslan, "Ramazan ayı boyunca ilçemiz genelinde camilerimizin iç dış genel temizliği yapılıyor. Vatandaşların çok daha sağlıklı ve temiz ortamlarda ibadet etmeleri için camilerimizde temizlik gerçekleştiriliyor. Şimdiden tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı kutlu olsun" dedi.

Camilerde yapılan temizlik ve hijyen çalışmaları dolayısıyla duydukları memnuniyeti ifade eden cami cemaati, çalışmalar dolayısıyla ilkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'a ve çalışanlara teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2019, 16:11
YORUM EKLE