Alexa

İshak Taşçı: Çağımız bilgi çağı, Çok Kitap Okuyun

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakum Down Kafe’de etkinlik düzenleyen öğrenciler ve velilerinin programına katılan Başkan Taşçı, minik öğrencilere özellikle bol kitap okumalarını öğütledi.

İshak Taşçı: Çağımız bilgi çağı, Çok Kitap Okuyun

Atakum Fahrettin Ulusoy İlkokulu 3-C öğrencileri ve velileri, Atakum Belediyesi Down Kafe’de düzenledikleri etkinliğe Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'yı da davet etti.

"Çağımız Bilgi Çağı"

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı burada yaptığı konuşmada, “Okumak sizlerin zihinsel gelişimine ciddi katkı sağlayacağı gibi, olayları farklı açılardan değerlendirme yeteneği de kazandıracaktır. Çağımız bilgi çağı. Artık teknoloji ve bilgi üzerinden devam eden bir güç olgusu var. Bunun için eğitime daha fazla önem vermeli, çok kitap okumalı, fazla bilgi sahibi olmalıyız. Sizlerden ricam bu olacak. Boş zamanlarınızda bolca kitap okuyun” ifadelerini kullandı.

"Amacımız, Çocuklarımızın Geleceğe Hazırlanmasıdır"

Başkan Taşçı, Atakum İlçesinde çocuklara hitap eden bir çok önemli projeyi hayata geçirdiklerini söyleyerek, h“İlçemize çocuk oyun parkları, sportif alanlar kazandırıyoruz. Bu anlamda rekor nitelikte çalışmalarımız var. Ayrıca sosyal ve kültürel bir çok önemli proje hayata geçiriyoruz. Okullarımızın fiziksel onarımlarını, sosyal donatı eksikliklerini de yine Atakum Belediyesi olarak gideriyoruz. Bütün bunlardaki amacımız, çocuklarımızın daha iyi şartlarda yaşaması, okuması ve geleceğe hazırlanmasıdır” dedi.

Etkinliğe, Atakum İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan Coşkun, Fahrettin Ulusoy İlkokulu Müdürü Mehmet Altunışık ile MHP Atakum Belediye Meclis Üyesi ve 3-C Sınıfı Sınıf Annesi Hacer Kaya katıldı.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2018, 13:58
YORUM EKLE