Alexa

İshak Taşçı, Milletimiz, liderini partisiyle buluşturdu

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Milletimiz, liderini partisiyle buluşturdu. Liderimizin yeniden resmi olarak AK Parti’de olması bizleri gururlandırdı” dedi.

İshak Taşçı, Milletimiz, liderini partisiyle buluşturdu

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın partiye dönüşü karşısında duyduğu memnuniyeti dile getiren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Milletimiz, liderini partisiyle buluşturdu” diye açıklama yaptı.

Ak Parti'nin sadece bir siyasi hareket olmadığını ifade eden Taşçı: "Türkiye’nin daha da güçlenmesi için mücadele eden bir davadır. Bu davanın kurucusu, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, aynı şekilde bu davanın değişmez lideridir. Eski anayasa, Cumhurbaşkanı olmanın şartı olarak siyasetten kopmayı önümüze koyuyordu. 16 Nisan’da gerçekleştirilen referandum ve anayasamızda yapılan 18 maddelik değişiklikten birisi, Cumhurbaşkanına, partisinin başında olma imkanı da veriyor. Yani milletimiz, referandumda verdiği ‘evet’ oylarıyla, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yeniden resmi olarak davasının başında olma imkanını verdi” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden AK Parti’nin başına geçecek olmasının kendisini heyecanlandırdığını ifade eden Başkan İshak Taşçı, “Siyasete Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı döneminde bir süre, kurucusu olduğu ve ‘sevdam’ diye adlandırdığı partisinin başına dönüyor. Bu gelişme biz AK kadroları fazlasıyla mutlu etti, gururlandırdı. Hizmetlere, projelere, yatırımlara yani Türkiye’nin değişimine ve gelişimine hız katacaktır. Türkiye’yi güzel günler bekliyor. Bunan inancımız tamdır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, yeniden AK Parti kadrolarına katılması ve önümüzdeki günlerde kurucusu olduğu partinin başına geçecek olması ülkemize, milletimize, partimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

YORUM EKLE