Alexa

İshak Taşçı, "Türk’ün Bayramı, Bayraksız Kutlanmaz" dedi

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 30 Ağustos Zafer Bayramında “Türk’ün bayramı, bayraksız kutlanmaz”  diyerek vatandaşlara bayrak dağıttı. Vatandaşın bir kez daha taktirini kazanan Taşçı'ya teşekkür yağdı.

İshak Taşçı, "Türk’ün Bayramı, Bayraksız Kutlanmaz" dedi

İshak Taşçı, 30 Ağustos Zafer Bayramında, ilçe esnafına, vatandaşlara ve araç sürücülerine Türk Bayrağı dağıttı.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Türk’ün bayramı, bayraksız kutlanmaz. 30 Ağustos coşkusunu vatandaşlarımızla birlikte yaşıyoruz” diyerek vatandaşın taktirini kazandı.

Her fırsatta milli duyguları kabartan İshak taşçı, vatandaşlara en değerli hediye olan BAYRAK dağıtarak bir kez daha asil duruşunu gösterdi.

"Bizler bayrağına, vatanına aşık bir milletiz."

30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında ilçe esnafını ziyaret ederek Türk Bayrağı hediye eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, birlik ve beraberliği vurgulayarak, “Böylesi önemli bir zaferin yıldönümünde, verilebilecek en değerli hediyenin şanlı bayrağımız olduğunu düşündük. Yüzlerce esnafımıza bizzat kendim, ilçedeki tüm esnafımıza da zabıta ekiplerimiz Türk Bayrağı dağıttı. Bizler bayrağına, vatanına aşık bir milletiz. 30 Ağustos Zaferimizin yıl dönümünde, bayram coşkusunu ve heyecanını bu aşktan hareketle kutluyoruz. Bu özel günde temennimiz, birlik ve beraberliğimizin daim olması yönündedir. Bizde bu birlik ve beraberlik, bayrak ve vatan aşkı oldukça, değil bir düşman, bin düşman bir araya gelse bir şey yapamaz” dedi.

İshak Taşçı, Türk’ün Bayramı, Bayraksız Kutlanmaz

Esnaf ve vatandaşlara Türk Bayrağı dağıtırken yoldan geçen araçların sürücülerini de unutmayan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, sürücülere de Türk Bayrağı hediye etti. Türk Bayraklarını arabalarına asmalarını istediği sürücüler, Başkan Taşçı’ya korna çalarak destek oldu. Başkan Taşçı, “Toprağımızı vatan yapmak uğruna can veren atalarımızın emanetine sahip çıkmak hepimizin görevidir. Mustafa Kemal Atatürk ve onunla birlikte millet olma mücadelesi veren tüm değerlerimizi rahmetle ve minnetle anıyoruz. Bu büyük ve anlamlı zaferi kutlamak da bizim en doğal hakkımız. Bayram, bayraksız olmaz diyerek, vatandaşlarımıza dağıttığımız bayraklarımızın, işyerlerinin, evlerin ve araçların camlarına asılması bizi gururlandırıyor” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2018, 22:43
YORUM EKLE