Alexa

Kamu'sen, CHP Samsun İl Başkanlığını Ziyaret Etti

Türk Kamu Sen Samsun Şube Başkanı Levent Kuruoğlu ve bileşen sendika başkanları Samsun CHP'yi ziyaret etti.

Kamu'sen, CHP Samsun İl Başkanlığını Ziyaret Etti
Türkiye Kamu-Sen Samsun Şube Başkanı Levent Kuruoğlu ve bileşen sendika başkanları, CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz’ü makamında ziyaret etti.

Yeni kapı ruhunun Samsun'a yansımadığını ve AKP hükümetinin tarafgir tutum ve davranışlarına devam ettiğini dile getiren Akcagöz, Yenikapı'da bahsedilen ortak bir ruh vardı Hani, nerede? Kılıçdaroğlu'nin o mitingte 12 madde saydığını bir manifesto ile deklare ettiğini bunların hiç birisinin kayda alınmadığını belirterek; Okulların adı değişti. Cumhuriyet ismi meydanlardan kaldırıldı. Askeri okullar kapatıldı. Gata bile tasfiye edildi. Terörle mücadele edilmesin diyen yok. Ancak terörle mücadele levent kuruogluederken, çok hassas davranmak gerekiyor. Akp hükümetinin, dönemin ruhuna uymayan tutum ve uygulamaları var. Milli eğitim öğretmen alacak, mülakat yapıyor. Adaylara, hükümetin 2023 hedefleri hakkında ne düşünüyorsunuz ve bunu öğrencilerinize nasıl anlatırsınız diye soruyor. Yere batsın sizin 2023 hedefleriniz. Devlete memur alımlarında liyakati dikkate almazsanız, yarın bu devlet başka çetenin eline geçer. " dedi. 

BU SÜREÇTE HERKES SUÇLU OLMAYABİLİR

Türk Kamu Sen Samsun Şube Başkanı Levent Kuruoğlu, burada yaptığı konuşmada; kendilerine de bir çok mağdurun başvurduğunu belirtti. Kuruoğlu; Cumhuriyet Halk Partisi'nin 15 Temmuz'dan sonra oluşan mağduriyetlerin yanında olmasını oldukça olumlu bulduğunu belirtti. Kuruoğlu; "bu süreçte herkes suçlu olmayabilir, günahsız olanlar derhal ortaya çıkarılmalı, bir mağduriyet varsa, ortadan kaldırılmalıdır" dedi.

Kamu Sen Şube Başkanı Kuruoğlu, CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz’e, Türk Eğitim Sen tarafından yayınlanan, " Yüz yıllık destan Çanakkale" adlı kitabı armağan etti.  
Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2016, 12:49
YORUM EKLE