Alexa

KATARLILAR, ‘YATIRIM’ İÇİN SAMSUN’DA

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i Katarlı ‘Ulaşım ve Lojistik’ alanlarında faaliyet gösteren 2 şirketin yöneticileri ziyaret etti.

KATARLILAR, ‘YATIRIM’ İÇİN SAMSUN’DA

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ın daveti üzerine Samsun'a gelen Katar ekibini makamında ağırladı.

Mustafa Demir, “Tüm yatırımcılara kapılarımız sonuna kadar açık olacak”ifadelerini kullanarak, Samsun’un her alanda kalkınması öncelikli hedefleri arasında olduğunu söyledi.

Milletvekili Fuat Köktaş'ın daveti üzerine Samsun'a ziyarette bulunan Katar heyeti Mustafa Demir’i makamında ziyaret etti. Demir ve Katar heyeti Samsun'a yatırım ve iş fırsatları üzerine istişarelerde bulundu.

İŞ BİRLİĞİ YAPALIM

Katar’lı iş adamları Mustafa Demir'in Başkanlığını kutlayarak, “Samsun her yönüyle çok güzel bir şehir. Yatırım anlamında da birlikte güzel işler yapabileceğimizi düşünüyoruz. Bu anlamda sizlerle her türlü iş birliğine açık olduğumuzu belirtmek isteriz.” dediler.

KAPIMIZ SONUNA KADAR AÇIK

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirenBaşkan Demir ise, Samsun'un gerek coğrafi gerekse sosyo-kültürel nimetlere sahip olduğunuifade ederek şunları söyledi:

“Şehrimize yatırım yapmak isteyen tüm yatırımcılarımıza kapılarımızı sonuna kadar açtık. Samsun’un her alanda kalkınması öncelikli hedeflerimiz arasında. Bu nedenle ziyaretinizi son derece önemli buluyorum. Karşılıklı iş birliği içerisinde olmalıyız. Birlikte oluşturacağımız kalkınma ve yatırım modelleri ülkelerimiz arasındaki iş birliğine de büyük güç katacaktır.”

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2019, 15:11
YORUM EKLE