Alexa
banner314

Kavak Belediyesi Kaçak Yapılaşmaya Savaş Açtı

Kavak’ta kaçak yapılaşmaya mücadele başlatan Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu; Kavak'ta kaçak yapılaşmaya karşı avaş açtı. İlk yıkımı Çakallı'da yaptı.

Kavak Belediyesi Kaçak Yapılaşmaya Savaş Açtı

Kaçak yapılaşmaya karşı savaş açan Kavak Belediyesi ilçeyi mercek altına aldı. Başkan Sarıcaoğlu, kaçak yapılanmaya yönelik uygulamalardan kesinlikle geri atmayacaklarını söyledi.

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu "Başkanı olduğum ilçede kaçak yapılaşmaya göz yummam görürsem yıkarım" ifadelerini kullanarak bu konuda düşüncelerini şöyle belirtti:

“Görev sürem içinde hiçbir zaman kaçak yapılara göz yummadım. Bundan sonra da yummayacağım. Ruhsatsız binalarla mücadele her ne olursa olsun devam edecek. Bu konuda kesinlikle geri adım atmayacağız. Bizim hedefimiz çağdaş ve modern bir Kavak’ı oluşturmak yoksa kimsenin evini kafasına yıkmak değil. Biz mücadelemizi etkin bir biçimde sürdürüyoruz. Ancak her an her yerde olamayacağımız içinde kaçak yapılaşma ile mücadelede Kavaklılara da büyük görev düşüyor. Duyarlı bir vatandaş olarak kaçak yapıya asla göz yummayarak ilgili birimleri uyaralım. Böyle bir şeye göz yummak olası bir kazaya ve can kayıplarına da ortak olmaktır. Bu bilinç içinde kaçak yapı ile mücadelede halkımızın da desteğini yanımızda görmek istiyoruz.” ifadeleri kullandı.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2017, 17:10
YORUM EKLE

banner307

banner313