Alexa
banner314

MHP Kavak İlçe Başkanı Cahit Kamber; Atatürk demek, Türk demektir!

Milliyetçi Hareket Partisi Kavak İlçe Başkanı Cahit Kamber, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Hakk’a yürüyüşünün üzerinden 80 yıl geçtiğini belirterek, "Aramızdan ayrılışının bu yıldönümünde kendisini bir kez daha Fatihalarla ve hayranlıkla yâd ediyoruz." dedi.

MHP Kavak İlçe Başkanı Cahit Kamber; Atatürk demek, Türk demektir!
banner327

Atatürk demek, Türk demektir! Cumhuriyet demektir! ifadelerini kullanan Cahit Kamber, "Samsun’dan İzmir’e kadar adım adım,aşama aşama sahnelenen kahramanlık.demektir." dedi.

Samsun Kavak ilçesin'de düzenlenen anma etkinlikleri ve çelenk sunma.protokolüne katılan Milliyetçi Hareket Partisi  Kavak İlçe Başkanı Cahit Kamber, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi varlığına ve bizlere emanet ettiği eserlerine hiçbir kötü ve hain niyetin musallat olamayacağını belirterek, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikal edişinin 80’inci yıldönümünü hürmet ve minnet duygularımla anıyorum." diyerek yaptığı basın açıklamasında şöyle konuştu:

"Atamız Hayatını Milletine adamıştır"

"Ulu Atatürk, yapmış olduğu kahramanlıklar ve kurduğu Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile Türk milletinin kalbinde sevgiyle doğmuş, önemli bir lider ve devlet adamı olmuştur. Gazi Mustafa Atatürk'ün aramızdan ayrılışının bu yıldönümünde kendisini bir kez daha Fatihalarla ve hayranlıkla yâd ediyoruz. Hayatını milletine adamış, işgal ve emperyalist hevesleri muhataplarının kursaklarında bırakmış, büyük devlet ve siyaset adamı Atamızı gururla, özlemle ve şükranla bir kez daha anıyoruz.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2018, 14:38
YORUM EKLE

banner307

banner325