Alexa

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin'den Emniyet Müdürüne Ziyaret

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz'u makamında ziyaret etti.

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin'den Emniyet Müdürüne Ziyaret
Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 171. yıldönümü nedeniyle Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz'u ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Taner Tekin, emniyet müdürü Vedat Yavuz'un nezdinde tüm polis teşkilatının polis haftasını kutladı.

Tekin, "Ülkemizin içinde bulunduğu zorlu süreçte başta doğu ve güneydoğu bölgelerinde ülkemizi bölmeye ve parçalamaya çalışan unsurlar ile gece gündüz demeden mücadele eden tüm emniyet mensuplarımıza buradan şükranlarımızı sunarken görevi başında şehit olan güvenlik güçlerimize Allah'tan rahmet yakınlarına tekrar başsağlığı diliyoruz. Kendilerinin çok zor şartlar altında görev yaptıklarını biliyoruz. Ülkemizde olduğu gibi şehrimizde de emniyet güçlerimiz yoğun bir çalışma içerisinde. Polis haftası vesilesi ile şehrimizin güvenliği ve huzuru için yapılan çalışmalardan dolayı tüm emniyet teşkilatı mensuplarına teşekkür ediyor kendilerine her zaman gereken desteğin verileceğini de ifade etmek istiyorum" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ise Başkan Tekin ve yönetimine teşekkür ederek suç odaklarına karşı her türlü yasal mücadelenin eksiksiz olarak devam edeceğini söyledi.

Ziyarete, İl Sekreteri Dursun Ali Keskin, il başkan yardımcıları Ertan Avcı, Ersu Malkoç, Muharrem Tok ve Alparslan Kaya'da eşlik etti.

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin'den Emniyet Müdürüne Ziyaret Başlıklı Haber Samsun Haberleri Kategorisinde Yayınlanmaktadır. Samsun'daki Gelişmeleri Yakından Takip Etmek ve Benzer Nitelikteki Güncel Samsun Haberleri İçin Samsun Haberleri Kategorisini Ziyaret Edebilirsiniz.

 
Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2016, 19:55
YORUM EKLE

banner325