Alexa

Mustafa Demir; Önemli Olan Samsun'un Menfaati

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir; Cumhur ittifakına gönül verenlerle iftar yemeğinde buluştu. Buluşmaya MHP Grup Başkan Vekili Cemalettin Kola, meclis ve encümen üyeleri ile partililerde katıldı.

Mustafa Demir; Önemli Olan Samsun'un Menfaati

Türkan ile Celal Saral çiftinin Sevgi Kafe'de düzenlediği iftar yemeğine katılan Başkan Mustafa Demir, iftar yemeği ardından yaptığı konuşmada; Samsun'a en iyi şekilde hizmeti verme gayreti ve arzusu içinde olduklarını söyledi.

31 Mart seçimlerinin ardından Samsun'un kalkınması ve gelişmesi için büyük bir sorumluluk altına girdiklerini ifade eden Demir, burada yaptığı açıklamada,  “O zamandan bu zamana 2 aya yakın bir zaman geçti. Şundan emin olabilirsiniz, o gün ne söylediysem bugün aynı noktadayım. Sizlerin sorumluluğunuza, oy verme ve çalışma niyetinize halel getirecek bir duruş içinde olmayacağız. Buna benzer bir şey gördüğünüzde hiç tereddüt etmeden bizimle paylaşın" şeklinde konuştu.

Belediye kapılarının Samsun halkına sonuna kadar açık olduğunu vurgulayan Başkan Mustafa Demir, "Tüm kadromuzla şehrimize ve ülkemize hizmet etmek için uğraşıyoruz. Çocuklarımızı iyi bir geleceğe hazırlamak için maksimum düzeyde çalışmalar yapıyoruz.  Bu amaçlar doğrultusunda gecemizi gündüzümüze katıp şehrimize en iyi hizmeti verme gayreti ve arzusu içindeyiz” dedi.

Tüm konukların Ramazan Bayramı'nı kutlayan ve bayramın 1’inci saat 11:007de Ömer Halisdemir Salonu’nda yapılacak ‘bayramlaşma’ programına davet eden Başkan Mustafa Demir, İftar yemeği daveti için Türkan ile Celal Saral çiftine teşekkür etti.

İftar yemeğine Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Nihat Soğuk, MHP Grup Başkan Vekili Cemalettin Kola, meclis ve encümen üyeleri ile partililer katıldı.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner325