Alexa

Necattin Demirtaş; Herkes Görevini Yapacak

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, belediyede çalışanlarıyla iftarda buluştu. personeli Demirtaş,İftar yamaği ardından yaptığı konuşmasında, 'Ben dahil herkes görevini eksiksiz yapma gayretinde olacak' dedi.

Necattin Demirtaş; Herkes Görevini Yapacak

İlkadım Belediyede çalışan personeli ile iftar yemeğinde buluşan Demirtaş,'Ben dahil herkes görevini eksiksiz yapma gayrettin olacak' dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Derebahçe sosyal tesislerinde gerçekleşen iftar yemeğine katıldı. Başkan yardımcıları, belediyede görev yapan müdür, memur ve tüm çalışanlar aileleri ile birlikte iftar yemeğine katıldı. İftar öncesi tek tek masaları gezerek çalışanlarla tokalaşan Başkan Demirtaş, personel ve ailelerinin hatırını sordu ve sohbet etti.

KURUMLARI YÜCELTEN ÇALIŞANLARDIR

Mübarek Ramazan-ı Şerifin farklı bir manevi iklimi olduğunu ifade eden Necattin Demirtaş, "Karşılıklı saygı ve sevgi önemli sizlerle birlikte belediyemize kurumsal bir kimlik oluşturacağız. Belediyemizin üzerine düşen birçok sorumlulukları var. Karşılıklı anlayış içerisinde bir ve beraber olarak bu sorumlulukları yerine getireceğiz. Kurumları yücelten çalışanlarıdır. Ekmeğin ne anlama geldiğini bilenlerdenim. Sizlerde rızkınızı helal ettirmek için çaba göstermelisiniz. Bir siyasi partinin arka bahçesi olarak değil. Biz namuslu ve dürüst olacağız. Adaletli ve eşit davranacağız. Bende dahil olmak üzere herkes görevini yapacak. Belediye imkanlarını kendi imkanlarımız gibi tasarruflu kullanacağız." ifadelerini kullanarak konuşmasını şöyle tamamladı; "Bu duygu ve düşüncelerle katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Nice ramazanları aileleriniz ve sevdiklerinizle geçirmenizi temenni ediyorum” dedi.

Programın sonunda İlkadım Belediye Başkan yardımcısı Ramazan Bayraktar, Başkan Demirtaş'a çalışan arkadaşlar adına kısa bir konuşma yaparak; "Burada tek çatı altında oruçlarımız açarak birlik ve beraberliğimizi perçinlenmesine vesile oldunuz. Ben şahsım ve çalışan arkadaşlarımız adına size teşekkürlerimi sunuyorum" diyerek çiçek takdim etti.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE