Alexa

Necattin Demirtaş’a  çoook iftira edin!

Yazarımız Ali Osman Muş, "2019 Samsun İlkadım İyi Parti  Belediye Başkan adayı Necattin Demirtaş beye neden oy vereceğimi bir daha açıklamak istiyorum." şeklinde açıklamada bulundu.

Necattin Demirtaş’a  çoook iftira edin!

"2019 Samsun İlkadım İyi Parti Belediye Başkan adayı Necattin Demirtaş beye neden oy vereceğimi bir daha açıklamak istiyorum. " şeklinde yaptığı açıklamada "Oyumu Neden Necattin Demirtaş Beye vereceğim?" şeklinde kaleme aldığı makalesine açıklama getirdi.

Ali Osman Muş'un yazısı şöyle:

PKK ile, vatan hainleriyle işbirliği yaptı diye Samsun köylük alanlarında iftira ederek oy toplamaya çalışanlar bana Falih Rıfkı Atay’ın Zeytindağı kitabında bahsettiği “beslemeleri” hatırlattı.Bu beslemeler bir tür varlıktır. Verirsin parayı senin adına her şeyi yaptırırsın. Haysiyet arasın bu insanlarda. Lütfen iftira küfürü bırakığ medeni bir şekilde bu heyecanı yaşayalım ki ülkemize ve milletimize yakışan bir rekabet olsun.Bizimtemennimiz

Samsun Hastanebaşından ve Ankara’dan tandığım Necattin Demirtaş vatan evladıdır.;Milliyetçi Hareket Partisi içinde İzmir’de üniversite yıllarında sol harekete karşı verdiği ülkücü mücadeleyi çok iyi bilirim.1980 ihtilalinde de bir ay kaldığı Samsun Sihhiye Taburunda askeri hükümetin yaptığı işkenceleri de.

Bunları PKK ve komünist olduğu için değil Milliyetçi ve Ülkücü olduğu için yaşamıştır.

Beyler belden aşağı iftira ediyorsunuz bir de yetmiyor vatan hainliği ile iftira ediyorsunuz.

Lütfen centilmence yarış yapalım.

İşte bu nedenle helal süt emmiş vatan evladı Necattin Demirtaş’a oy vereceğim.

Kazanan kazanmayanı tebrik etsin.

Rakiplerimize sesleniyorum. Necattin beye çoook iftira edin! Çünkü o iftiralarla Necattin beyin küçük büyük bütün hatalarının sorumluluğunu da üzerinize alıyorsunuz.

Eskiden bu ülkede müslümanlık diye bir din vardı. İnsanlara iftira edilmezdi.

Ayrıca bir nedenim daha var. Necattin Demirtaş beye bir de bu nedenle oy vereceğim;

Dini hurafelere alet olmaz.Kadir gecesinde çocuklara yönelik etkinlikler yaptırır ki nesiller İslâmı öğrenip yaşasınlar diye. İçinde Hazreti Muhammed’in sakalı olduğu iddia edilen şişenin etrafında milleti döndürmez.

İslâm dünyasının bu hurafelerden neler çektiğni 10 yıldır 36 kitabında yazan bir kalemin sahibi olarak sırf bu nedenle Necattin Demirtaş’a oy vereceğim.

Türke özgü bir İslâm havasını İlkadım belediyesi sınırlarında yaşatacağı için. Bunun için kendisine kazanması durumunda her türlü desteği vereceğim Şimdiki belediye başkanının şahsına yazdığım ve sanal ortamda bu sütünlarda yayınladığım dilekçeye de cevap alamadığımı bu arada belirtmeliyim.

Benim bildiğimülkemizin Anayasasında vatandaşın dilekçesine 1 ay içinde cevap verilir diye yazıyordu.

Necattin bey’de ciddiyet ve bürokrasi terbiyesi vardır. Üst düzey bir idareci olarak Tarım Kredi kurumunda ülkemize hizmet etmiştir.

Eğer sizin partiden aday olsaydı o zaman bu iftiraları yapmayacaktınız değil mi?

Sorun büyüklerinize teklif ettiniz mi diye?

Necattin beye çoook iftira edin! Siz iftira ettikçe kazandığını daha iyi göreceksiniz.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 00:05
YORUM EKLE