Alexa

Özdemir; Güzel bir seçim dönemini geride bıraktık

31 Mart yerel seçimlerinde Havza Belediye Başkanı olan Sebahattin Özdemir'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini sunan AK Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan ve ilçe teşkilatını ağırladı.

Özdemir; Güzel bir seçim dönemini geride bıraktık

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e AK Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan ve ilçe teşkilatından hayırlı olsun ziyareti.

Havza'da hizmeti daha üst seviyelere çekeceklerini dile getiren ve Misafirlerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Özdemir, “Teşkilatlarımız ile birlikte çok güzel bir seçim dönemini geride bıraktık. Havzamızın 98 mahallesinin tamamına gittik. Tüm vatandaşlarımıza ulaştık. Halkımızın teveccühünü aldık. Bundan sonraki süreçte vatandaşımızın güvenini boşa çıkartmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Havza’da hizmet çıtasını daha da yukarı çıkartacağız” dedi.

Havzanın geleceği için çalışacaklarını belirten Özdemir, “Yeni dönemdeki en önemli projelerimiz ilçemizin kalkınmasına yönelik olacak. Yine kırsal mahallelerimize hizmetlerimize ara vermeden devam edeceğiz” dedi.

AK Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, şöyle konuştu:

“31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde Havza’da başarılı bir sonuç elde ettik. Başkanımızın, teşkilatımız, Genel Başkan Yardımcımız ve milletvekillerimizin katılımları ile yürütülen çalışmalar neticesinde seçimden alnımız ak, başımız dik bir şekilde çıktık. İnşallah bundan sonrasında da birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edip, Havzamızı çok güzel hizmetler ile buluşturacağız. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, hükümetimizin destekleri ile önümüzdeki 5 yılı çok daha güzel ve verimli şekilde geçireceğimizden eminim. Başkanımızı tebrik ediyor, hayırlı olmasını diliyorum”

KAPSAMHABER

YORUM EKLE