Alexa

Rıdvan AKTÜRK, Çalık Enerji’de CEO olarak göreve başlıyor

YEDAŞ Genel Müdürü Rıdvan AKTÜRK, 1 Şubat 2018 (Bugün) tarihinde Çalık Enerji’de CEO olarak göreve başlayacak olması dolayısıyla birlikte çalıştığı çalışma arkadaşlarıtarafından kendisine “Hayırlı Olsun” yemeği düzenlendi.

Rıdvan AKTÜRK, Çalık Enerji’de CEO olarak göreve başlıyor

YEDAŞ Genel Müdürü AKTÜRK, 1 Şubat 2018 tarihinde Çalık Enerji’de CEO olarak göreve başlıyor. Bu münasebetle AKTÜRK'e birlikte çalıştığı çalışma arkadaşları “Hayırlı Olsun” yemeği düzenledi.

YEDAŞ çalışanları tarafından düzenlenen “Hayırlı Olsun” yemeğinde yaklaşık iki yılın değerlendirmesini yapan Rıdvan AKTÜRK, “Bir buçuk yıldan uzun bir dönemde insanın en temel ihtiyaçlarından birisi haline gelen elektriği, kamu hizmeti, insana faydalı olma ve değer yaratma bilinciyle sürekli şekilde sunmaya çalıştık. Klasik dağıtım şebekesi operasyonundan daha farklı bir dünyaya doğru hızla ilerliyoruz. 2017 yılı bizler için bir süredir yaptığımız teknoloji ve şebeke yatırımlarının olumlu yansımalarını aldığımız, operasyonel hız ve verimlilikte hedeflerimize yaklaştığımız bir sene oldu. Şebekenin iyileştirilmesi, yeni teknolojiler kullanılarak daha kaliteli ve sürekli hizmet sunumu hedeflerimizi aşan sonuçlar almak için hep beraber her türlü yenilikçi fikir ve uygulamalara açık olmaya devam etmeliyiz. Kurumsal gelişim ve operasyonel hedeflere uygun çalışmalar ile başarılı sonuçlar alacağınıza, başarı çıtanızı daha yüksek seviyelere taşıyacağınıza inanıyorum. Sizlerle beraber çalışmış olduğum için kendimi gerçekten şanslı görüyorum.” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

ridvan akturk calik enerji ceo

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2018, 12:22
YORUM EKLE