Alexa
banner314

SAMKON'dan Vali Kaymak'a, Samsun Tanıtım ve Turizm Günleri'ne davet

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş ve yönetim kurulu üyeleri Samsun Valisi Osman Kaymak'ı ziyaret etti. Gümüş, Vali Kaymak'ı Samsun Tanıtım ve Turizm Günleri'ne davet etti.

SAMKON'dan Vali Kaymak'a, Samsun Tanıtım ve Turizm Günleri'ne davet
banner327

SANKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş ve yönetim kurulu üyeleri Samsun Valisi Osman Kaymak'ı ziyaret etti. Gümüş, Vali Kaymak'ı Samsun Tanıtım ve Turizm Günleri'ne davet etti.

SAMKON’un Türkiye’de hemşehri derneklerinde 2. sıraya yükseldiği belirtildi. Her yıl geleneksel olarak yapılan ‘Samsun Tanıtım Günleri‘ İstanbul Yenikapı sahili miting alanında 22-24 Eylül tarihleri arasında yapılacak. Yenikapı miting alanında birçok etkinliğin olacağı “Samsun Tanıtım Günleri“nde stantlar, sunumlar gerçekleştirilecek. 

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, bu yıl çok farklı bir etkinliğe imza atacaklarını belirtirken, Samsunluları 22-24 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan organizasyona davet etti.

Gümüş, daha önce yaptığı açıklamada, SAMKON’un her geçen gün büyüyen ve gelişen bir sivil toplum kuruluşu olduğunu ve Türkiye’de hemşehri derneklerinde 2. sıraya yükseldiğini belirten Gümüş;’Çok büyük bir aile olma yolunda attığımız adımlar bizlere daha büyük sorumluluklar yüklüyor. Bu yıl Eylül ayında gerçekleştireceğimiz ‘Samsun Tanıtım Günleri‘ diğer yıllarda yapılan etkinliklerde çok farklı bir şekilde yapılacak. Uzun zamandır ekibimizle birlikte bu çalışmayı yürütüyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızı da etkinliğimize davet ettik. İnşallah kendisini bu etkinlikte ağırlamak istiyoruz’ diye konuşmuştu.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2017, 21:55
YORUM EKLE

banner307

banner325