Alexa

Samsun Bayrakla Donatılsın

Türk milletinin güvenliğini tehdit eden terör örgütlerine karşı Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından başlatılan Zeytin Dalı Harekatına tüm milletimiz Bayrak asarak destek vermelidir.

Samsun Bayrakla Donatılsın

Zeytin Dalı Harekatı adı altında düzenlenen Afrin Operasyonu Türk milletinin güvenliğini tehdit eden terör örgütlerine karşı çok önemli bir operasyon başlatılmıştır. Dolayısıyla milletimizin de buna Bayrak asarak destek vermesi anlamlı olacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin terör belasından kurtulmak adına düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı ile Afrin Operasyonu milletimizin tüm dünyaya verdiği bir mesajdır. Aynı zamanda bu operasyon içerideki işbirlikçilerine de önemli bir darbe indirecektir.

Bu anlamda Belediyelerimizin de desteğiyle ilde ve ilçede milletimizi temsil eden, bir arada tutan onun ne kadar güçlü, bir ve beraber olduğunu gösteren bir nişan olması hasebiyle Samsun bayrakla donatılmalıdır.

Bayrak Nedir?

Bayrak; devletlerin ve milletlerin ayırt edici simgesidir. Bağımsızlığın temsilcisidir. Bayrak, devlet egemenliğini, şerefini temsil etmektedir.

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır

Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır.

Bu aslında milletimizin sahip olduğu bayrak sevgisini ve değerini en iyi şekilde ifade etmektedir.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2018, 00:45
YORUM EKLE

banner307

banner313