Alexa

Samsun Büyükşehir'e 'Çocuk' başkan!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Milli Mücadele'nin başşehri Samsun'da coşkuyla kutlanıyor. Bu defa Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna 15 Temmuz Şehitleri İmam-Hatip Orta Okulu 6'ıncı sınıf öğrencisi Aydın Fatih Atasoy oturdu. 

Samsun Büyükşehir'e 'Çocuk' başkan!

Samsun 'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük coşkuyla kutlanıyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi'ndeki kutlamalarda Başkanvekili Nihat Soğuk, 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip  Orta Okulu öğrencilerini ağırladı. 

Büyükşehir Belediyesi koltuğuna oturan İmam-Hatip Orta Okulu 6'ıncı sınıf öğrencisi Aydın Fatih Atasoy, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın çok güzel bir armağan olduğunu söyleyerek, "Başkan olmak çok güzel bir duygu. Arkadaşlarımla birlikte burada olduğum, bu duyguyu yaşadağım için çok mutluyum. Gelecek Türkiyesi'ne hizmet edebilmek için derslerimize çok çalışmalı, anne, baba ve öğretmenlerimize saygılı olmalıyız" dedi. 

Başkan Vekili Nihat Soğuk; "Bugün tüm yetkiler çocuklarımızda. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bizleri ziyaret eden öğrencilerimiz başkanlık koltuğuna oturarak bizlere talimat verdiler. Bugün çocuklarımızın günü. Her zaman olduğu gibi bugün de karşılıksız taleplerini yerine getireceğiz. Tüm yavrularımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tebrik ediyorum" dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2019, 12:37
YORUM EKLE