Alexa

"Samsun Gurbetteki 55'Liler"

Sosyal Medya, iletişimin ve paylaşımın en önemli adreslerinden birisidir. Gurbutte yalnızlığınızı, hemşehrilerinizin nerede ve ne yaptığını sosyal medyadan anında öğrenmeniz mümkündür. İşte Samsunluların sosyal medyada sesi haline gelen "Samsun Gurbetteki 55'Liler" Platformu...

"Samsun Gurbetteki 55'Liler"

"Samsun Gurbetteki 55'Liler" adı ile Facebook adresinden oluşturulan Platform Türkiye'nin en büyük grubu olmaya namzet. Gurbette bulunan hemşehrilerini yalnız bırakmıyor. Samsunlu hemşehrileri için sunulan platforma girmek çok kolay. Samsunlu iseniz veya Samsunluları seviyorsanız BURAYI TIKLAYARAK gruba katılabilirsiniz.

Sosyal medya hayatımızı kolaylaştıran önemli araçlardan birisidir. Teknolojinin geldiği bu noktada sosyal medya hayatınızın adeta bir parçası oldu.

İnternet Türkiye'de ilk defa 12 Nisan 1993 tarihinde kullanılmaya başladı. Dünya internet kullanımına göre Türkiye'de internet yeni de olsa sosyal medyayı en çok kullanan ülkelerden birisiyiz. Haber siteleri, bloglar, sosyal paylaşım ağları, web TV’ler gibi birçok yeni iletişim ortamı topyekün “yeni medya” olarak adlandırılıyor. yukarıda saydıklarımızın tamamını "Samsun Gurbetteki 55'Liler" platformunda paylaşabiliyor ve yorum yapabiliyorsunuz.

"Samsun Gurbetteki 55'Liler" grubundan yapılan açıklama şöyle: "Diyar-ı gurbet İstanbul başta olmak üzere dünyanın dört bir tarafında yaşayan Samsunlu hemşehrilerimizle güncel konular, sahil içtimai etkinlikler ile ilgili bilgilendirme amaçlı kurulan grubumuz geniş kitlere kısa sürede ulaşmamızı sağlayacaktır."

"Samsun Gurbetteki 55'Liler" de dünyadan da haberiniz oluyor. En yeni ve sondakika paylaşımları bu platformda görmeniz mümkündür. Video veya makale ve haberlerin altına saygınlık ölçüsüleri içerisinde yorum yapabiliyorsunuz. "Samsun Gurbetteki 55'Liler" grubu aslında Samsun'un nabzını tutmaya aday çok güçlü sosyal medya gruplarından birisi olmaya devam ediyor. Her geçen gün nüfusunu artıran Samsunluların oluşturduğu bir gruptur.

Dünyanın neresinde olursanız olun samsunlu olmanız veya kendinizi Samsunlu hissetmeniz yeterli...

Yer kalmayabilir ACELE EDİN :)

Kurucusu Sait SEVER'i yakınen takip ediyoruz. Kendisine bu sosyal plaform da  tüm dost ve hemşehrilerimize paylaşım hakkı verdiği içşn ayrıca teşekkür ederiz.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2019, 22:03
YORUM EKLE