Alexa
banner314

Samsun Valisi Kaymak; Birlikte Akıl Üretmeye Çalışacağız

Samsun Valisi Osman Kaymak, İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz’ı makamında ziyaret etti. Vali Kaymak'a, Kaymakam Atlamaz ve kurum müdürleri tarafından brifing verildi.

Samsun Valisi Kaymak; Birlikte Akıl Üretmeye Çalışacağız
banner327

Samsun Valisi Osman Kaymak, İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz’ı makamında ziyaret etti.

Vali Kaymak’ı, İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz, ilçe kurum müdürleri ve daire amirleri karşıladı. Karşılama töreninde İlkadım Kaymakamlığı Mal Müdürü İsmet Cır tarafından Vali Osman Kaymak’a ilk görev yaptığı Çorum Kargı Kaymakamlığı yıllarında çekilmiş bir fotoğraf takdim edildi.

Samsun Valisi Osman Kaymak;  Ziyaretin ardından Kaymakamlık makamında ilçenin tarımsal, ekonomik, sağlık, eğitim, nüfus, asayiş ve diğer konuları hakkında İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz ve kurum müdürleri tarafından brifing verildi.

İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz ve kurum müdürlerine verdikleri brifin için teşekkür eden Kaymak burada yaptığı açıklamada şöyle konuştu: 

“Değerli Arkadaşlar, bugün İlkadım Kaymakamlığımızı ziyarete geldik. Kaymakamımızdan ve kurum müdürlerimizden kurumları hakkında ilçenin tarımsal, ekonomik, sağlık, eğitim, asayiş ve diğer konularla ilgili olarak brifing aldık. Bu toplantılarda Samsun’u ve Samsunluları daha yakından tanıma, sorunları belirleme ve çözüm üretme noktaları konusunda birlikte akıl üretmeye çalışacağız. İlimiz ve ilçemiz için başta istihdam olmak üzere kalkınmaya yönelik olarak birlikte bir uyum içerisinde çalışmaya ve yatırımlara devam edeceğiz. Samsunumuzu ülke sıralaması içerisinde en iyi yerlere getirmek için hep birlikte bütün kurumlarımızla birlikte çalışacağız. İnşallah bu ziyaretimiz hayırlara vesile olur.”

Ziyaretin sonunda, İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz tarafından günün anısına Osman Kaymak’a çini desenli bir tablo takdim etti.

Valimiz Sayın Osman Kaymak, ziyaretin ardından İlkadım Kaymakamlığından ayrıldı.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner307

banner325