Alexa

Samsun'da İnternet Gazeteciler Cemiyeti'nden Anlamlı Etkinlik

Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde mevlüt ve yemek programı düzenleyerek anlamlı bir etkinlik yaptı.

Samsun'da İnternet Gazeteciler Cemiyeti'nden Anlamlı Etkinlik

Kurulduğu günden itibaren Samsun'da internet medyasında görev yapan basın mensuplarını biraraya getiren İnternet Gazetecileri Cemiyeti birlik ve beraberlik örneği oluşturdu.

Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla anlamlı programlara imza attı.

Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti'nden Mevlid

İnternet Gazetecileri Cemiyeti, Samsun Büyük Camii'nde Şehitler ve vefat eden gazeteciler için mevlit okuttu. Duygulu anların yaşandığı mevlid etkinliğinde cemaatte  memnuniyetini ifade etti.

Ardından cemiyet üyeleri ile yemekte buluşma gerçekleşti.

Kısa bir süre içinde kurulan Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti, ilimizde internet medyası üzerinde faliyet gösteren basın mensuplarını biraraya getirerek tek çatı altında toplaması birlik ve beraberliğin güzel bir örneği oldu. 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü daha anlamlı bir hale getirmek adına gerçekleştirdikleri programlar hakkında konuşan Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Sedat Öksüzoğlu şunları ifade etti:

Gazeteci ağabeylerimizin bizlere bıraktığı Bu Onurlu Mesleği Daha Yukarılara Taşıyacağız

"Kısa bir süre önce yazılı ve görsel basında Samsun'da yıllarca çalışmış, daha sonra internet medyasında emek veren bu mesleğin doğru, tarafsız ve ilkeli yapılması adına büyük çaba gösteren basın çalışanlarının oluşumuyla yola çıkan Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti, kuruluşundan itibaren yönetim kurulu toplantılarını her cuma günü farklı bir yönetim kurulu üyesinin yerinde yaparak aldıkları ortak kararlar doğrultusunda çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Bu anlamda biz gazeteciler için büyük bir anlamı olan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde ülkemizin bölünmez bütünlüğünü, milletimizin huzuru ve refahı için gözünü kırpmadan canını feda eden şehitlerimiz ve vefat eden gazeteci ağabey ve büyüklerimiz için mevlit okuttuk, dualar ettik. Mekanları cennet olsun. Vefat eden gazeteci ağabeylerimizin bizlere bıraktığı bu onurlu mesleği daha yukarılara taşımak adına ve bizden sonra gelen meslektaşlarımıza bırakmak adına güzel çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz." dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2018, 22:05
YORUM EKLE