Alexa

Samsunspor Sevgimiz Bitmez!

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Samsunspor - Sakaryaspor Play-Off Çeyrek Final rövanş maçınının heyecanını stadyumda yaşadı.

Samsunspor Sevgimiz Bitmez!

Samsunspor-Sakaryaspor Play-Off Çeyrek Final rövanş maçınının heyecanının stadyumda yaşadığını belirten Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Golsüz beraberlikle biten maça ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Deveci, "Samsunspor sevgimizden hiçbir şey kaybetmeden önümüzdeki sezon daha başarılı bir Samsunspor izlemek için elimizden gelen desteği vereceğiz" dedi

Kıyasıya mücadeleye sahne olan Samsunspor - Sakaryaspor Play-Off Çeyrek Final rövanş maçını eşi Av. Gülay Deveci ve Samsun protokolü ile beraber tribündeki yerini alarak izleyen Başkan Deveci, maçın ardından yaptığı açıklamada "Sonuç tüm şehri üzdü" diye konuştu.

SONUÇ TÜM SAMSUN'U ÜZDÜ

Samsun şehri için maçın önemine değinen Başkan Deveci, "Samsunsporumuz için kader maçı olan bu müsabakadan galip ayrılamadık. Futbol adına her şeyin olduğu maçta, gol bulamadık. Rakip Sakaryaspor ilk maçta yakaladığı skorun avantajını kullandı ve oyunu manipüle ederek kendilerinin turu atlaması için yeterli olan beraberliğe oynadı.

SAMSUNSPOR SEVGİMİZ BİTMEZ

Sonuç tüm Samsun'u üzdü. Bariz hakem hatalarının olduğunu gözledik, ancak artık yapılabilecek bir şey yok. Samsunspor sevgimizden hiçbir şey kaybetmeden önümüzdeki sezon daha başarılı bir Samsunspor izlemek için elimizden gelen desteği vereceğiz. Tabii ki bu sonuç tüm şehri üzdü. Ama büyük Samsunspor taraftarı, takımının arkasında durarak, takıma ve oyunculara önümüzdeki sezon için destek olmalı" ifadelerini kullandı.

Samsun Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde kurulan iftar çadırına ise Atakum Belediyesi açtığı stantta tatlı ikramı gerçekleştirerek taraftarlara destek oldu.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2019, 02:42
YORUM EKLE