Alexa
banner314

Şükriye Şahin; Kadınlar Olarak Her Zaman Birlikte Hareket Etmeliyiz

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin'in eşi Şükriye Şahin, kadınlar olarak birlikte hareket etmenin ve paylaşmanın önemine dikkat çekerek, "birlikte ve etkin olmamız çok önemli” dedi.

Şükriye Şahin; Kadınlar Olarak Her Zaman Birlikte Hareket Etmeliyiz
banner327

Samsun Büyükşehir Belediyesi Golf Kulübü'nde girişimci kadınlar,emekli dernek üyeleri kadınlarla öğle yemeğinde bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin'in eşi Şükriye Şahin, kadınların verdikleri emeklerin her konuda değerli olduğunu ifade etti.

BİRLİKTE DAYANIŞMA İÇİNDE OLMAMIZ ÇOK ÖNEMLİ

"Samsun'da kadınlar olarak her zaman birlikte hareket etmeliyiz" diyen Şükriye Şahin, “Kadınlar bulundukları her ortama değer katarlar. Geliştiren, büyüten bizleriz. Çok daha detaycıyız ve bu detaylarda güzellik var. Bu nedenle birlikte ve etkin olmamız çok önemli” diye konuştu. Kendilerini kırmayıp daveti kabul ettikleri için Şükriye Şahin'e teşekkür eden kadınlar ise, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin'e de görevinde başarı dileklerini ilettiler.

Şükriye Şahin ve kadınlar daha sonra buggy ile Golf alanını gezdi.


SAMSUN'DA GOLF SAHASI BİLGİ

Türkiye standartlarının üzerindeki altyapısıyla büyük ilgi gören Samsun Golf Kulübü, ülkede ilk kez bir yerel yönetim yatırımıyla 15 Temmuz 2016'da kapılarını açtı. Samsun Büyükşehir Belediyesi, Atakum sahilinde 300 dönüm açık alan üzerinde kurulu tesisin saha genişliğini 650 dönüme, 9 çukurlu parkuru ise 18 parkura çıkarıldı. Samsun'da deniz doldurularak yapılan 9 delikli golf sahası, 15 Temmuz 2016'da Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile dönemin Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın katılımıyla hizmete girdi. Yaklaşık 1 yılda denizin büyük bölümü doldurularak inşa edilen golf sahası, Türkiye Golf Federasyonu tarafından düzenlenen ve 84 sporcunun katıldığı 'Federasyon Kupası Turnuvası' ile faaliyete geçti.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2018, 22:38
YORUM EKLE

banner307

banner325