Alexa
banner314

YEDAŞ Kurban Bayramı Tatilinde Hizmetine Devam Edecek

YEDAŞ, Bayram süresi boyunca ilave tedbirleri alarak vatandaşın daha huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmesi, tedarik sürekliliğini en üst seviyeye çıkarmak için çalışacak.

YEDAŞ Kurban Bayramı Tatilinde Hizmetine Devam Edecek

YEDAŞ, Kurban Bayramı tatilinde de kaliteli ve sürekli hizmet için 7/24 ekipleriyle görev başında olacak. 

YEDAŞ Ekipleri Bayram Tatili Boyunca da 7/24 Esasına Dayalı Çalışacak

Samsun, Ordu, Çorum, Amasya, Sinop, il, ilçe ve köylerinde, kaynak noktasından başlayarak kırsala doğru şebeke alt yapı çalışmaları ile birlikte mevcut alt yapının uzaktan yönetilmesi, izlenmesi ve arızalara hızlı müdahale edilmesi için yatırımlar yapan YEDAŞ, Kurban Bayramı tatilinde de arıza ve kesintilerin anında tespiti ve hızlı müdahale için ek tedbirleri aldı. 

YEDAŞ,Şebeke Yönetim Merkezi’nden izleme sistemleri ile sahayı uzaktan kontrol ederek, en yakın ekiple zamanında müdahale sağlayacak. Bu sebeple Çağrı Merkezi ve Şebeke Yönetim Merkezi vardiya planlarını bayrama göre düzenledi. Ekip ve ekipmanlarını hazırladı. Ayrıca ALO 186, www.yesilirmakedas.com, YEDAŞ 186 Mobil Uygulama, 0530 1060 186 WhatsApp ve Bip Hattı ve sosyal medya kanalları ile müşterilerin arıza, sokak aydınlatma, elektrik kesintisi, kaçak elektrik kullanımı gibi şikayet ve taleplerini anında alarak ilgili ekiplere yönlendirecek. Yatırım planlamaları kapsamında bakım onarım çalışmaları ile şebekenin yenilenmesi, yeni enerji tesislerinin devreye alınması amacıyla yapılan planlı elektrik kesintilerine bayram boyunca ara verecek. Ayrıca bayramı aileleri ve akrabaları ile geçirmek amacıyla memlekete gelen gurbetçilerin rahat etmesi için yaz boyunca kırsal şebeke yatırımlarına da ağırlık verdi. Yapılan tesis, şebeke yatırımlarıyla kırsalda tedarik sürekliliğinde önemli oranda iyileşme sağlandı.


Kurban Bayramı Tatilinde de Ekip ve Ekipmanlarımızla Görevimizin Başındayız

Müşterilerin mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmeleri için gerekli hazırlıkları yaptıklarını ifade eden YEDAŞ Genel Müdürü Rıdvan Aktürk, “Hizmet verdiğimiz alan temel ihtiyaçlarımızdan biri sayılıyor. Günlük hayatta kullandığımız pek çok araç gereç elektrikle çalışıyor. Özellikle yaz aylarında besinlerin sağlıkla saklanması için büyük önem taşıyor. Bu sebeple Kurban Bayramı öncesinde yaz boyu, şebeke yapısının ve dağıtım binalarının bakım onarım çalışmalarını yaptık. Müşterilerimize bayramda da sürekli elektrik enerjisi sunmak için saha, Çağrı Merkezi, Şebeke Yönetim Merkezi çalışanlarımızla 7 gün 24 saat görev başında olacağız. İzleme sistemleri, Çağrı Merkezi ve diğer kanallar üzerinden gelen bildirimler doğrultusunda en yakın ekibi yönlendirerek arızanın giderilmesini sağlayacağız. Bu vesileyle tüm İslam aleminin, birlik ve dayanışma ruhunu yansıtan mübarek kurban bayramını kutlar, herkesin huzurlu, mutlu bir bayram geçirmesini dilerim. ” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2017, 15:45
YORUM EKLE

banner307

banner313