Alexa

AK Parti Canik Belediye Başkan adayı İbrahim Sandıkçı kimdir

İbrahim Sandıkçı. AK Parti Samsun Canik belediye başkan adayı oldu. İbrahim Sandıkçı’nın kim olduğu araştırılıyor. Peki İbrahim Sandıkçı kimdir? Sandıkçı'nın siyasi hayatı nedir?

AK Parti Canik Belediye Başkan adayı İbrahim Sandıkçı kimdir

İbrahim Sandıkçı AK Parti Samsun Canik belediye başkan adayı oldu.Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 19.01.2019 tarihinde Yaşar Doğu Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti Samsun Aday Tanıtım Toplantısı'nda Canik Belediye Başkan adayının İbrahim Sandıkçı olduğunu açıkladı.

Şimdi İbrahim Sandıkçı’nın kim olduğu araştırılıyor. 2019 yerel seçimlerinde AK Parti Canik Belediye Başkan adayı İbrahim Sandıkçı kimdir? Samsunlular Canik Belediye BaşkanAdayı olarak ismi ön plana çıkan İbrahim Sandıkçı kimdir, kaç yaşındadır, ne iş yapar? şeklinde sorguluyor. İbrahim Sandıkçı'nın AK Parti Samsun teşkilatları içinde ne ve nasıl bir görevlerde bulunduğuda merak ediliyor.
İbrahim Sandıkçı Kimdir ?

1972 doğumlu, 47 yaşında olan İbrahim Sandıkçı, ilköğretim eğitimini yurt dışında bitirdi. Liseyi Samsun İmam Hatip Lisesinde okuyan Sandıkçı, Eğitimini İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesinde tamamladıktan sonra Samsun'da bulunan kendisine ait şirketlerin işletmesini yönetti. Evli ve 4 çocuk babası olan İbrahim Sandıkçı. 2009 Mart ayında yapılacak olan mahalli idareler seçimine katılmak üzere AK Parti Canik Belediye Başkan adayı oldu.

İbrahim Sandıkçı'nın Siyasi Hayatı ve Anlayışı

"Ben iş ve siyaset adamıyım, Ekonomi yönetimi ve Personel idaresi bizim işimiz" ifadelerini kullanan İbrahim Sandıkçı'nın siyasetin'de de aktif olduğu görünüyor. Sırasıyla Ak Parti Samsun Merkez ilçe kurucu üyesi, Ak Parti Samsun Merkez ilçe muhtelif teşkilat görevleri, Ak Parti Samsun merkez ilçe başkanı, Ak Parti Samsun-Canik belediye başkanı adayı (2014 ) olan Sandıkçı, 2019'da yapılacak olan yerel seçimlere, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Ak Parti'den Canik ilçesine Belediye Başkan adayı olarak gösterildi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2019, 18:15
YORUM EKLE