Alexa

Ak Parti İlkadım Teşkilatı Başkanlar Toplantısı

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay ve teşkilat mensupları ilçe başkanlığında Mahalle Başkanları ile bir araya geldi.

Ak Parti İlkadım Teşkilatı Başkanlar Toplantısı

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay ve teşkilat mensupları ilçe başkanlığında Mahalle Başkanları ile bir araya gelerek istişarede bulundu.

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mahalle Başkanları ile tanıştı ve Mahalle Başkanlarının beklentilerini dinledi. AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay başkanlar toplantısında yaptığı konuşmada şöyle dedi:


"Sizler bu davanın gerçek sahiplerisiniz. Yıllardır hiçbir mevki ve makam beklemeden bu davanın uğruna mücadele ettiniz. Yağmurda çamurda mahallelerinizde bu partiyi birinci parti yapmak için çalıştınız. Girmedik ev sıkmadık el bırakmadınız. Bu emeklerinizi asla yok sayamayız. Bundan sonra bizler sizlerin ayağına geleceğiz. Sizleri mahallelerinizde ziyaret edip oralarda sohbet edeceğiz. Sorunları el birliği ile aşacağız. Biliyorsunuz 2019 yılında 3 tane önemli seçim var. Bu 3 seçimden de alnımızın akıyla çıkmalıyız. Kongremiz biter bitmez seçim startını verdik. Bu yolu birlikte yürüyeceğiz." 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2018, 22:39
YORUM EKLE