Alexa
banner314

Ak Parti Samsun Aday Adayı Beşerli Vezirköprü'de Konuştu

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Avukat Cihat Başerli, milletvekili olduğu taktirde teşkilatlarıyla bağını koparmayacağını söyledi.

Ak Parti Samsun Aday Adayı Beşerli Vezirköprü'de Konuştu

AVukat Cihat Başerli Samsun ilçelerinde Teşkilat Ziyaretlerine Devam Ediyor. 

Başerli, aday adaylığı çalışmaları kapsamında AK Parti Vezirköprü ilçe Başkanlığı’nı ziyaretini gerçekleştirdi. Milletvekili olduğunda teşkilatlarla bağını koparmayacağını dile getiren Beşerli, istişarenin önemine değindi. 

AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanlığı yönetimiyle sohbet eden Cihat  Başerli, milletvekili adayı olma sebebini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye ve dünya için yaptıklarını daha ileriye taşımak için gayret sarf etmek olduğunu belirtti.

Mesleki ve siyasi tecrübelerini Samsun için kullanmak ve Samsun’un halihazırdaki temel meselelerini çözüme kavuşturmak eçen kullanacağını dile getiren Beşerli, Şehit ve gazilerin ailelerine sahip çıkan, Sağlıkta ve ekonomide ciddi yatırımlar yapan, içeride ve dışarıda çok ciddi adımlar atan, küresel anlamda da vizyon haline gelen, parmakla gösterilen Ak Parti'den aday olduğunu, bundan sonra da Ak Parti'nin "milletimize ve Samsunumuza" hizmet noktasında daha yararlı politikalar üretmesi için aday olduğunu açıkladı.

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Avukat Cihat Başerli, milletvekili olduğu takdirde teşkilatlarla bağını koparmayacağını ve her zaman teşkilatın vekili olacağını da belirterek, birlik ve beraberliklerin daha güçlü olacak şekilde meydana çıkması için istişarenin ve birlikte adım atılmasının önemine işaret etti.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2018, 12:41
YORUM EKLE

banner307

banner313