Alexa
banner314

AK Parti Suşehri İlçe Başkanı Mustafa Uğurlu Oldu

AK Parti Suşehri İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen 6'ncı olağan kongrede başkanlığa Mustafa Uğurlu seçildi.  

AK Parti Suşehri İlçe Başkanı Mustafa Uğurlu Oldu

Halk Eğitim Merkezi konferans salonunda düzenlenen kongre, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Divan başkanlığının oluşturulmasının ardından programa katılan AK Parti Sivas Milletvekili Mehmet Habip Soluk, Şehit kanlarıyla alınmış bu toprakların kutsal bir toprak olduğunu ifade ederek,"Ben 40 yıllık bürokrasinin hizmet kervanından gelen birisiyim. Gerek siyasette, gerekse bürokraside Halkımıza hizmet etmek bizler için önemli bir görevdir. Çünkü bizim topraklarımız kutsal topraklardır. Bu nedenle bu topraklara hizmet ise kutsal bir görevdir" dedi.

SİYASETTE MAKAMLAR GELİP GEÇİCİDİR

AK Parti Sivas Milletvekili Hilmi Bilgi ise konuşmasında, AK Parti siyasetinde aday listelerinin konuşulmadığını, sandalyelerin havada uçuşmadığını ifade ederek,"Bizler önce ülkem, önce milletim diyerek bu yolda hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Bizler AK Parti ailesi olarak, AK Parti bayrağını daha yükseklere taşımalıyız. AK Parti siyasetinde makamlar gelip geçicidir. Önemli olan milletine hizmet ve milletin sinesinde yer almaktır" diye konuştu.

"HAYIRLI OLSUN"


AK Parti Sivas Milletvekili Selim Dursun da AK Parti'de hizmet yarışı olduğunu kaydederek,"Kesinlikle bizlerde kaybetmek yoktur. Bizlerde hizmet bayrağını başkasına devir etmek vardır. Bu nedenle Ak Parti’nin kuruculuğundan beri partiye gönül vermiş, 2010 yılından bugüne kadar ise İlçe Başkanlığını yürüten Rüstem Yüce kardeşimize bu hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bayrağı teslim alan Mustafa Uğurlu kardeşimize ise hayırlı olmasını temenni ediyorum"ifadelerini kullandı.
AK Parti İl Başkanı Ziya Şahin ve Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel de yeni yönetiminin hayırlara vesile olmasını temenni ettiler.

AMAÇ İLÇEYE DAHA İYİ HİZMET


Konuşmaların ardından Denetim ve faaliyet raporlarının okunduğu genel kurulda, 390 delege kapalı oylama ile oylarını kullandı.
Ak Parti İlçe Başkanlığı görevine seçilen Mustafa Uğurlu teşekkür konuşması yaparak, bu güne kadar AK Parti İlçe Başkanlığı ve yönetiminde görev alanlara teşekkürlerini iletti. Bundan sonra tek amaçlarının ilçeye daha iyi hizmetler olduğunu söyledi.


 

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2017, 14:41
YORUM EKLE

banner313