Alexa

Ak Parti Uyardı!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, kendilerini Ak Parti genel başkanı adına tam yetkili olarak tanıtan maddi çıkar sağlamaya çalışan dolandırıcılara karşı uyarıda bulundu.

Ak Parti Uyardı!

Hayati Yazıcı, kendilerini Ak Parti genel başkanı  adına tam yetkili olarak tanıtan dolandırıcılara karşı uyanık olnmasını istedi.

Kendilerini AK Parti adına “hukuk müşaviri”ve “teşkilat müfettişi” olarak tanıtarak “il ve ilçeleri teftiş, kontrol, görevden alma, toplu istifa talepleri konusunda Genel Başkan tarafından tam yetki ile donatıldığını” iddia eden bazı sahtekarların tespit edildiğini belirten Yazıcı, partililerin bu konuda dikkatli ve uyanık olunmasını istedi.

81 İL BAŞKANLIĞINA GÖNDERİLEN UYARI YAZISI ŞÖYLE:

“Partimizin omurgasını teşkil eden teşkilatlarımızın oluşumu, değişimi ve dönüşümüne ilişkin usul ve esaslar, Tüzüğümüzde ve Teşkilat İç Yönetmeliğimizde belirlenmiş bulunmaktadır. Teşkilat mensuplarımızın bu tarz dolandırıcılık ve sahtekarlık olaylarına karşı uyanık ve dikkatli olmaları büyük önem arz etmektedir. Bu bilgilendirmenin il başkanlıklarımızca, ilçe başkanlıklarımıza ve yan kuruluşlarımıza duyurulmasını, karşılaşılan sahteciliklerin derhal Genel Merkez’e bildirilmesini önemle rica ederim.”

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2017, 15:48
YORUM EKLE

banner307

banner313