Alexa

Armutçu; Vahşi batı bizim zayıf noktalarımızı bizden daha iyi biliyor

Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, Son zamanlardaki dövizdeki artışlarla ilgili yaptığı açıklamada, kapsamlı bir istişare toplantısı çağrısında bulundu.

Armutçu; Vahşi batı bizim zayıf noktalarımızı bizden daha iyi biliyor

Döviz kurlarında yaşanan hızlı artışlar ile ilgili yazılı basın açıklaması yapan Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, ‘’Ekonomide yaşanan bu panik atak hastalığını hep beraber atlatacağız. Bu durumla er ya da geç yüzleşecektik. Çünkü; Faiz sarmalı, tüketime ve borca dayalı sıcak para ekonomisinin sonu ya devalüasyon, ya moratoryum, ya da iflastır.’’dedi.

Ayasofya'yı Aç İncirliği Kapat Teklifi

Bu saatten sonra, sağa sola saldırmanın bir anlamı olmadığını belirten Temel Armutçu, durumun panikle değil soğuk kanlılıkla çözülebileceğini söyledi.

Armutçu sözlerini şöyle devam ettirdi:Vahşi batı bizim zayıf noktalarımızı bizden daha iyi biliyor. Hepimiz biliyoruz ki vahşileşen hayvanlara sakin ve yavaş hareketlerle muamele edilir. Onlar bizim zaaflarımızı nasıl iyi biliyorsa, Bizde onların zaaflarını çok daha iyi biliyoruz. Onların acıyan yeri belli; Ayasofya ve incirlik. Kapat incirliği, aç Ayasofyayı bak ondan sonra nasıl yalvaracaklar.’’

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2018, 23:47
YORUM EKLE