Alexa

Asarcık Belediyesi yeni Başkanı hakkındaki iddiayı yalanladı

Milliyetçi Hareket Partisi Asarcık Belediye başkanı görevini devralan Şerif Kılavuz bir internet sitesinde hakkında çıkan "MHP'den istifa ederek AK partiye geçti" iddiasını yalanladı.

Asarcık Belediyesi yeni Başkanı hakkındaki iddiayı yalanladı

 Milliyetçi Hareket Partisi Asarcık Belediye başkanı görevini devralan Şerif Kılavuz bir internet sitesinde hakkında çıkan haberin asılsız olduğunu belirti.

MHP Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılavuz Bir internet sitesinde yer alan “Şerif Kılavuz AK Partiye’mi geçiyor” başlıklı haberi yalanlayarak. “Ne yapmaya çalışılıyor anlam veremiyorum.  Bir haberin kaynağı olmadan böyle asparagas haberlerle ne yapılmaya çalışılıyor doğrusu mantık yürütmekte zorlanıyorum. Ben MHP’den aday olmuş ve alnımın akıyla kazanmış bir belediye başkanıyım. Kazandıktan sonra MHP’den AK Partiye geçerek beni sevenlere bana oy vermiş olan insanlara da saygısızlık ve ihanet etmiş olmam mı? Bu tür yalan haberlerle hiçbir yere varılamayacağının bilinmesini isterim.’dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Şaban Kılıç konuyla ilgili bir açıklama yaparak;  herkesin haddini bilmesi gerektiğini bu ve benzeri haber yaparak ortalığı sulandırmaya çalışanların aklını başına devşirmeleri gerektiğini söyledi. Kılıç:” MHP’den aday olarak Asarcık’ta seçimi kazanan yeni  başkan Şerif Kılavuz kardeşimizi kutluyoruz. Asarcıklı hemşerilerimiz doğru bir seçim yaptığını ilerleyen zaman içindegörecektir. ‘dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2014, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan
hasan - 5 yıl Önce

Mhpyi satma yok başkanım

omer kirimli
omer kirimli - 5 yıl Önce

Başarılar dilerim genç vizyon

banner325