Alexa

Aslan Karanfil'den açıklama: 'Sen ben meselesi değil...'

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Aday adayı olan Aslan Karanfil teşekkür mesajı yayınladı

Aslan Karanfil'den açıklama: 'Sen ben meselesi değil...'
Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Aday adayı olan Aslan Karanfil teşekkür mesajı yayınladı.

Aslan Karanfil'in mesajı şöyle


Kıymetli Hemşerilerim,

Bilindiği üzere 7 Haziran'da gerçekleşecek olan Milletvekili Genel Seçimi'nde aday gösterilecek isimler Partimiz tarafından YSK’ ya teslim edilerek açıklanmıştır.

“Sen-ben meselesi değil, memleket meselesi” olarak görüp, siz değerli hemşerilerimi menfaatte değil değerlerde birleşmeye davet ettiğim seçim takviminde böylece yeni bir aşamaya geçilmiştir.

Bu aşama öncesinde, aday adaylığımızı açıklamamıza müteakip İl ve İlçe Teşkilatlarımız koordinesinde oluşturduğumuz programlar neticesinde kısa zamanda Samsunumuzun dört bir köşesinde ilçe ziyaretlerinde bulunduk. Ziyaretlerimiz esnasında koşullarının elverdiği ölçüde esnaf ve sokak ziyareti yapmaya, insanımızla iç içe olup her kesimden hemşerimizle kucaklaşmaya, kendileri ile hemhal olmaya gayret ettik.

Kamuoyu oluşturmak, partimiz politikaları çerçevesinde seçmenimizle iletişim kurabilmek adına yazılı ve görsel basın ile birlikte sosyal medya üzerinden de gündeme ve çalışmalarımıza dair paylaşımlarda bulunup, gelen soru ve yorumları imkân ölçüsünde bizzat yanıtlayarak her platformda vatandaşımızla etkileşim ve iletişim halinde olmaya özen gösterdik.

Bu hafta itibarı ile meşakkatli, emek yoğun ama her dakikası büyük bir keyif ve onurla geçen aday adaylığı sürecini geride bırakmış olduk.

Bu vesileyle; Bizleri çalışmalarımızda yalnız bırakmayan ve her konuda destek olan başta İl Başkanımız Sayın Ömer Süslü olmak üzere:

· Gittiğimiz her yerde bizlere kucak açan teşkilat başkanlarımız, yöneticilerimiz ve her düzeydeki parti mensuplarımıza,

· Belediye Başkanı ve tüm belediye meclis üyelerimize,

· Sivil toplum kuruluşu, dernek, vakıf ve sendikalarımızın başkan ve üyelerine,

· Gece-gündüz sosyal medya üzerinden etkileşim halinde olup bizi yalnız bırakmayan hemşerilerime,

· Kimi bizzat, kimi duası ile ancak tamamı gönüllü olarak bizlere eşlik eden, destek veren dostlara,

· Köşelerinde ve sayfalarında bizi olumlu-olumsuz eleştiren, konuk eden tüm basın mensuplarımıza en kalbi duygularımla teşekkürlerimi sunuyorum.

Büyük Türk Milleti için bir ve beraber olmanın tarihi sorumluluğunun her geçen gün daha fazla hissedildiği şu günlerde; hayatı 22 yaşından beri kamuoyu önünde olan, milli ve manevi değerlere bağlı, gelinen noktada vicdanen rahat, nasibe ve kadere inanan bir hemşeriniz olarak:

Dün olduğu gibi bundan sonra da memleket ve millet adına hak olanın safında yer alacağımı bildirir,

Partimiz ve aday arkadaşlarımıza her türlü desteğe hazır olduğumu belirterek kendilerine başarılar diler,

7 Haziran kader seçimlerinin Devletimize, Milletimize ve Samsunumuza hayırlar getirmesini temenni ederim.
Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2015, 16:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali aktaş
ali aktaş - 5 yıl Önce

mhp samsun 5/3 yapabilecekken şimdi 3/1 zor alır vardır bunda bir hayır