Yandex Metrika

Bahçeli: Birlikteliğimizi bozmaya çalışan haramzadeleri bağışlamayacağız

MHP yerel seçim kampanyası faaliyetleri kapsamında "Millî Değerleri Koru ve Yaşat" adı altında düzenlenen miting’in dördüncüsü olan “Birlik mitingi” Devlet Bahçelinin konuşmasıyla başladı.

Bahçeli: Birlikteliğimizi bozmaya çalışan haramzadeleri bağışlamayacağız
22 Haziran 2013 Cumartesi 17:39

MHP Adana Mitingi...
İlgili Galeriye Git

 MHP yerel seçim kampanyası faaliyetleri kapsamında "Millî Değerleri Koru ve Yaşat" adı altında düzenlenen miting’in dördüncüsü olan “Birlik mitingi” Devlet Bahçelinin konuşmasıyla başladı.

Şu anda Milliyetçi Hareket Partisi Lideri çok önemli mesajlar veriyor.

Konuşmasında, Sizlere birlik diyoruz ve birlikte geleceğe yürüyoruz diyen Bahçeli; “Bizim birlikteliğimiz baharda açan, sonbaharda solan, kışın kuruyan bir ağaç dalı değildir! Birlikteliğimizi bozmaya çalışan haramzadeleri bağışlamayacağız Hamdolsun bizim soyumuz bellidir, gideceğimiz Ülkü bellidir… Bizim geçmişimiz Bilge Kaan’dır, Mustafa Kemal’dir, Türkeş beydir!” dedi.

MHP Lideri Bahçeli Konuşmasın devam ediyor…

“Dünümüzü unutalım Geçmişimizi silelim mi? Türk Milleti inadına tek yürek olarak 36 etnik parçaya kapalı ve yabancıdır.Bu ezanları ki susmayacak, bu bayraklar ki inmeyecek, bu vatan bölünmeyecektirTürk Milleti Başbakan Erdoğan’a muhtaç mıdır ?” İşte KUDRET buradadır ERZURUMDA’dır”

Bizim birlikteliğimiz çocuk oyuncağı değil ve süreli değil. Yaşanmış binlerce yılın gözyaşları ve şükürleri var. Geldiğimiz yer bellidir.
Bizi ayırmak birbirimizi düşürmek için çabalamadık. Tarihimizin bir döneminle Recep Tayyip Erdoğan gibi bir Başbakan çıkıp, Öcalan denen bir terörist başıyla bir olup bizi parçalasın diye beklemedik.

Başbakan boşuna svinmesin. Türk milletinin varlığı yere atılacak kadar ucuz değildir.

Başbakan Erdoğan'ın kriz yaratan politikalarına ne zamana kadar sessiz kalacağız. Dirliğe ve düzene sahip çıkmak için daha ne bekleniyor?

Yoksullaşan, kandırılan sizsiniz. Hısımlar, akrabalar, Başbakan'ın çevresi, yandaşları zenginleşirken fakirleşen sizsiniz.

Çalışan, uğraşan sizsiniz, dara düşen yine sizsiniz. Madem kabullenmiyorsunuz Başbakan Erdoğan'ın sonu görünmüştür.

Çağrım Ak Parti'ye oy veren halka, vatanını seven, tüm ülkücü vatanseverleredir. Hep birlikte bu siyasi çöp dağını yok edelim, bu çöküntüye son verelim.

Osmanlıyı yıkan küresel aktörler kendilerine yeni bir kukla, yeni bir piyon bulmuştur. Heralde Başbakan kara kışı bahar olarak görecek kadar aklını peynir ekmekle yemiştir.

Önümüzde 1919 döneminde olduğu gibi bir süreç vardır. 

hesap verme korkusu Erdoğan'ı telaşlandırmıştır. Telaşlanan Başbakan hakimiyeti kaybetmiştir. Başbakan yoldan çıkmıştır. İmralı canisi Başbakan Erdoğan'ın yok etmiştir. 29 yıllık terörle mücadele Erdoğan yüzünden yok olmuştur. Şehit annelerinin gözyaşları tekrar başlamıştır, yürekleri dağlanmıştır. aşbakan bir yandan dağların piknik alanına döndüğüne söylerken bir yandan şantiyeler basılmakta, uçaklar düşürülmektedir.  Mayıs'tan beri terör örgütünün nereye gittiği, nerede saklandığı bilinmemektedir. PKK şehirlere bürünmüştür, Taksim'e inmiştir. Başbakan'la randevulaşarak rahata ermişlerdir. 

Türkiye sözde çözüm sürecine adım adım itilmiştir. İmralı canisiyle müdalenin adı çözüm olarak belirlenmiştir. 

Başbakan teröre ve bölücülere karşı susmuştur. Başbakan Milli İradeye saygı mitingiyle önüne gelene saydırmaktadır. 

Geçtiğimiz hafta Diyarbakır'da düzenlenen sözde Kürdistan topalntısı hakkında bir şey söylememiştir. 

İmralı canisi Tayyip beyin başkanlığını destekleriz sözüne bir açıklama yapılmamıştır. 

Bizim Erzurum'a geleceğimizi duyunca ne yaptı etti, Erzurum'da toplantı ayarladı. Senin taklitçilikte, siyasal dolandırıcılıkta üstüne yoktur. Burda bir kez de olsa ahlaklı olmalısın, hiç bir yerde bahsetmedğin Kuzey Kürdistan'ı burda açıkla da göreyim. 

Sayın Erdoğan bu Kürdistan neresidir. Kuzey'i nereyi kapsamaktadır. Gel de bu meydanda Dadaşlar'a söyle. Taksim'deki insanları suçlarken, bölücülerin neler yaptığının farkında mısın. Kamu düzenini bozmakla suçlarken, asıl kamu düzeni ile uğraşan bölücüleri görmüyor musun.

İmralı canisi ve kanlı örgütü Meclis hakkında konuşacak kadar yürek kazanmışken, Erdoğan önemsememiştir.

İstanbul'a yapılacak 3. köprüye verilen adla alttan alta bölücü mesaj verilmektedir.  Başbakan Erdoğan insanlarımızı ayırmakla, önüne gelenle çatışmakla meşguldür.İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.