Alexa

Bahçeli: Ilgaz'da Seçim Bürosu Açtı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Bahçeli, "Milletimizin karşı karşıya kaldığı birçok sıkıntıyı aşabilmek açısından 30 Mart, çıkış yolu olacaktır" dedi.

Bahçeli: Ilgaz'da Seçim Bürosu Açtı
banner327
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türk milletinin karşı karşıya kaldığı birçok sıkıntıyı aşabilmek açısından 30 Mart'ın çıkış yolu olacağını söyledi.

Partisinin Ilgaz İlçe Seçim İrtibat Bürosu'nun açılış töreni için kente gelen Bahçeli, Ballıca mevkisinde partililerce karşılandı. Daha sonra Ilgaz'a geçen Bahçeli, partisinin seçim irtibat bürosunu açtı.

Burada vatandaşlara hitap eden Bahçeli, MHP'nin diğer partilerden çok daha önce adaylarını açıkladığını söyledi.

 "Ankara, Kayseri ve İstanbul'da yapılmış olan toplu aday tanıtımıyla değerli adaylarımızı kamuoyuyla paylaşmıştık" diyen Bahçeli, il ziyaretlerine başladıklarını anlattı.

Ziyaretler kapsamında Ilgaz'a geldiklerini ifade eden Bahçeli, "Ilgaz'da çok değerli bir şahsiyet, memleketimize uzun yıllar hizmetlerde bulunmuş, kapısını çalan, telefonuyla müracaat eden kim varsa Ankara'da herkese kucak açmış, değerli dava arkadaşımız Arif Çayır Beyefendi'yi belediye başkan adayı olarak sizlere takdim ediyorum" diye konuştu.

Ilgaz'ın uzun yıllar hizmet alamadığını öne süren Bahçeli, şöyle devam etti:

"Arif Bey'i kucaklamanızı istiyorum. 30 Mart'ta yapılacak mahalli idareler seçimleri çok daha farklı anlamlar taşıyor. Milletimizin karşı karşıya kaldığı birçok sıkıntıyı aşabilmek açısından 30 Mart, çıkış yolu olacaktır. Arkasından cumhurbaşkanlığı seçimleri gelmektedir. 30 Mart'tan sonra 28 Ağustos'ta cumhurbaşkanlığı seçimleri olacaktır. Ondan bir yıl sonra yani 2015'te normal giderse 12 Haziran 2015'e kadar 25. dönem milletvekilli genel seçimleri olacaktır. Bu nedenle mart ayında yapılacak seçimler önemlidir."

Bahçeli, son bir yıldaki gelişmelerin dikkate alınması gerektiğini dile getirerek, milletin iradesiyle geldiğini söyleyen siyasi iktidara desteğin devam edip etmeyeceğini göreceklerini söyledi.

Bahçeli, "30 Mart'ta alacağınız kararla, yapacağınız tercihle Adalet ve Kalkınma Partisi'ni oy kaybına uğratabilirsiniz. Bu seçimlerde yeni geleceği, yeni çizgiyi Türkiye'ye kendi iradenizle gösterme şansı bulacaksınız. Bunun başlangıcı 30 Mart'tır. O zaman Arif ile arif insanların iradesiyle bugünkü iktidarı gönderin, gitsin" dedi.
Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2014, 15:22
YORUM EKLE