Alexa

Bahçeli; Milliyetçi-Ülkücü Hareket için imkânsız diye bir şey yoktur

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Ankara Spor Salonu'nda "Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısında gündeme dair önemli açıklamalarda bulunarak, Ne mutlu bizlere ki, inançlıyız, ilkeliyiz, iradeliyiz, istekliyiz, itibarlıyız, elbette sonuna kadar Ülkücüyüz." dedi.

Bahçeli; Milliyetçi-Ülkücü Hareket için imkânsız diye bir şey yoktur

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı  Devlet BAHÇELİ, 26 Mayıs 2018 – Cumartesi günü Belediye Başkanı Adaylarına karşı yaptığı konuşmada, Mart ayında yapılacak yerel seçimlere değinerek; “Beka İçin Milli Karar, Cumhur İçin İstikrar” diyor, adımlarımızı hızlandırıyoruz. Çünkü yapacaklarımız pek çoktur. “Sağduyunun Birlikteliği, Cumhur İttifakı” diyor, anılarımızı atiye taşımak, parlak bir geleceğin kilidini açmak için çalışıyoruz. Çünkü işimiz çok, hedeflerimiz büyük, yükümüz ağırdır. İnanıyorum ki 31 Mart 2019’da “Türkiye Ehline Emanet” edilecektir." dedi.

MİLLİYETÇİ ÜLKÜCÜ HAREKET KAHRAMANDIR

Türkiye’nin önünü kesmeye hiç kimsenin gücü yetmeyeceğini belirten Bahçeli; "Zalimler toplanıp yıkım için fırsat kolluyorlarsa hepsini def edecek hamiyet vardır, heyecan vardır. Bunların hepsi buradadır, bu salondadır, hamd olsun zafere inanmış, sefer için de son hazırlıklarını tamamlamışlardır. Milliyetçi-Ülkücü Hareket kahramandır, korkusuzdur, fedakârdır, sabırlıdır, vicdanlıdır, tutarlıdır, akıl doludur, nitekim vatan ve millete sevdalanmış yüreklerin muhteşem mecmudur." dedi.

"Ülkü Ocakları Türk-İslam ülküsünün bereketli yurdu"

 9 Ocak 2019’da Ülkü Ocaklarımızın kuruluşunun 50’inci yılı olduğunu ifade eden Devlet Bahçeli; "Ülkü Ocakları ile her daim iftihar ettiklerini varlığının devamı, daha da güçlenip Türk gençliğinin sesi olması hususunda  sorumlulukları harfiyen yerine getirdiklerini kaydedenBahçeli, "Ülkü Ocakları Türk-İslam ülküsünün bereketli yurdu, Türklüğe mensubiyet şuuru, İslam ahlak ve faziletine bağlılık ve sadakat yuvasıdır." şeklinde konuştu.

Bu dava dualı ve bu davanın ihlaslı, bu davanın kutlu bir dava olduğuna işaret eden MHP Lideri Devlet Bahçeli; "Bu dava şehitlerin kanı üzerinde imanlı kalplerin feragatleriyle yükselmiş, bugünlere gelmiştir. Biliniz ki, mert kovalar, namert kaçar. Davamıza gölge düşürenler kaçmaya mahkûmdur. Bunlar kaçtıkça biz kovalamaya mecburuz. Bunu da seve seve yapacağız. Acizler için imkânsız, korkaklar için müthiş gözüken şeyler kahramanlar için idealdir. 

"Gerisi masaldır, hikâyedir, palavradadır. "

Milliyetçi-Ülkücü Hareket için imkânsız diye bir şey yoktur. Böyle bir şey kitabımızda yazmaz, yazmamış, asla da yazmayacaktır. Türk milletine hizmet yolunda zorluk varsa aşacağız, imkânsızlık varsa mutlaka üstesinden geleceğiz. Hep söyledim, yine söylüyorum, iman varsa imkân vardır, irade diriyse istiklal güvendedir, istikbal güvence altındadır. Gerisi masaldır, hikâyedir, palavradadır. 

TÜRK MİLLETİNİN UMUDU...

Bir Türk dünyaya, inanmış bir Ülkücü asırlara bedeldir.  Allah’ın izniyle önümüzdeki yüzyıllarda da üç hilal tıpkı ecdadımızın zaferlerine mihmandarlık ve müşahitlik yapar gibi gururla dalgalanacak, Türk milletinin gelecek umudu olacaktır. Sözümüz sözdür, başarmaktan başka seçeneğimiz yoktur. Üçüncü olarak, önümüzdeki 9 Şubat günü, Milliyetçi Hareket Partisi’nin 50’inci yıldönümünü şölen havasında ve çok görkemli bir şekilde kutlayacağız." dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2019, 16:32
YORUM EKLE