Alexa
banner314

Bahçeli Saldırgan İçin "O bir meczup" İfadesini Kullandı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, parti binasına saldırıda bulunan şahısla ilgili olarak "O bir meczup" ifadesini kullandı.

http://www.haberler.com/bahceli-partiye-saldiri-yapmak-icin-gonderilmis-4976413-haberi/
banner327
 Bahçeli, partisinin genel merkez binasına bir kişinin otomobille saldırı düzenlemesiyle ilgili, "O bir meczup. Partiye saldırı yapmak için gönderilmiş bir zavallı" dedi. Bahçeli, araçta bomba bulunup, bulunmadığı sorusuna ise "Şimdilik böyle bir şey yok" diye konuştu.

SALDIRGANA Konya'DAN AĞIR KONUŞTU

Devlet Bahçeli, partisinin 'Milli Değerleri Koru ve Yaşat' temalı açık hava toplantıları kapsamında düzenlenen 'Türkçe Mitingi'ne katılmak için Konya'ya geldi. İlk olarak Altınekin İlçesi Kavşağı'nda karşılanan Bahçeli'ye karşılayan grup arasında bulunan çiftçiler, başta buğday taban fiyatları olmak üzere sorunlarını dile getirdi. Bahçeli, ardından gazetecilerin parti genel merkez binasına Murat B. adlı kişinin otomobiliyle saldırı düzenlemesiyle ilgili sorularını cevapladı. Bahçeli, "O bir meczup. Partiye saldırı yapmak için gönderilmiş bir zavallı" derken, araçta bomba bulunup bulunmadığı sorusuna ise "Şimdilik böyle bir şey yok" yanıtını verdi.

BAHÇE'Yİ BÜYÜK BİR KALABALIK KARŞILADI

Devlet Bahçeli, kent merkezi girişinde ise yaklaşık 500 araçlık konvoyla karşılandı. Partililerle tek tek tokalaşan Bahçeli, konvoy eşliğinde mitinge kadar dinleneceği Dedeman Otel'e geçti.
Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2013, 19:00
YORUM EKLE

banner307

banner325