Yandex Metrika

Bahçeli:''Ak Parti Fırsatçıları Heycandırdı''

MHP Lideri Devlet Bahçeli grup toplantısında partililere hitap etti.İktidara seslendi,gündemi değerlendirdi.

Bahçeli:''Ak Parti Fırsatçıları Heycandırdı''
09 Nisan 2013 Salı 12:25

 17 Nisan'da peygamberimizin dünyaya gelişini kutlayacağız. Kutlu doğum haftasında efendimizin hayatını samimi şekilde düşünmeliyiz. Buna ilave olarka insan olmanın anlamı düşünülmelidir. Resulallah'ın ümmeti olmak bizim için manevi haz kaynağıdır. Şefaati ile müşerref olmak nefis bir duygudur.

Peygamberimizin örnek ahlakı bizler için ümit kapısı kardeşliktir. İnanıyorum ki Kutlu Doğum haftasının derin anlamı milyonlarca Müslüman tarafından benimsenecektir. Onun Yüce dinimiz İslam'ı yaymak için segilediği muhteşem mücadeleye her zamankinden fazla ihtiyacımızın olduğu ortadadır.

Osmaniye'de temel atma ve açılış törenlerine katıldık. osmaniye'de biraz daha gelişmil görmek bizleri memnun etmiştir. Bu aziz vatan köşesi istikrarlı biçimde büyümektedir. Osmaniye belediyemiz çalışkan dürüst herkesi kucaklayan anlayışla başarıdan başarıya koşmaktadır.

Milli kimliğimizin sakatlanmasına Türkiyelilik zırvasının çıkarılmasına, bayrağın inmesine, bölücü terörün develte muhattap olmasına, kardeşliğin çizilmesine ve imhasına Osmaniyeliler şiddetle karşıdır.

Türk milletin karşı karşıya olduğu tehditleri yorumlama zorunluluğumuz vardır. İçinden geçtiğimiz süreçte muhattap olduğumuz meseleler anlık gelişmeler değildir.  Tarihin her döneminde ne zaman gerilemişsek, buhrana düşmüşsek mutlaka içten ve dıştan kumpasın varlığı hemen başını kaldırmıştır. Maalesef Türk milleti zalim senaryoların her defasında hedefinde yer almıştır.

Yeri gelmiş topraklarımız gasp edilmiş, yeri gelmiş bağımsızlığımıza göz dikilmiştir. kimi zaman savşlarla kimi zaman pazarlıklarla , ıslahatlarla gizli anlaşmalarla hayat ve varlık haklarımız budanmaz tehlikesine maruz kalmıştır. Gaye Türk milletini önce zaafe düşürmek dağıtarak tarihten silmektir.

İşbirlikçiler hainler kalleşler içimizden haçlı heveslileri dışarıdan ne yaptılarsa bizi yıkamamışlardır. Ancak bu sürecin henüz tam bir sonuca ulaştığını söylemekten çok uzak olduğumuzu söylemeliyiz. Geçmişte aramızı bozmaya birliğimizi bozmaya alçakça mesai sarfeden kirli kibirli maksatlar 10 yıldır devrededir.

Bin yıllık kardeşliğimizin infilak etmesi için fırsat kollayan, milli değerlerimizin parçalanması için ayin yapanlar AKP ile birlikte heyecan kazandılar. Hükümet onların rahat hareket etmesi için sosyal kültürel duvarları yıkmıştır. Türk miletinin tertemiz manevi kaynakları AKP'nin çamur dolu politikaları sayesinde kirlenmek üzeredir.

DAMAT FERİT SİMASI YİNE DEVREDE

Başbakan Erdoğan aziz milletimize kötülüğü yapmak için görevlendirilmiştir. bu zihniyetin Türklüğe hınç besleyen odak oluşum ve ortaklıklara davetiye çıkardığı görülmektedir. Erdoğan'ın Türk milletinin kanına doymayan acı çekkmesini isteyen vicdanlarla ağız birliği olduğu görülüyor.

90 yıl önca milletimizin malup ettiği güçler yeni bir Damat Ferit simasını araya araya bulmuş En başta Başbakan ve ona itibar edenler için utanç vesikasıdır.

Avrupa sevdalıları, Washinton esintileri, İmralı müdafacıları,sözde aydınlar çözüm adı altında kenetlenmişler Türk milletine saldırı düzeneği almışlardır. Bu ihanetin kaynağı dış mihraklıdır. Hükümet aziz milletin çökmesi için tüm imkanlarını kullanmaktadır. Amaç devletimizin ilke ve esaslarını bükmektir.

Bunlar vehim değildir. korkunun ucuzluğu ve basitliğiyle eş değer değildir. Bu söylediklerim abartı da değildir. Söyler misiniz bana PKK'nın yıllarca dağlarda aradığı kanla elde etmek istediği hedeflerin iktidar tarafından sahiplenilmesinin daha nasıl bahanesi olacaktır. İslamcılık kisvesi altında bölücülüğe soyunan iktidar için daha ne söylenecektir?

BOP SÜRECİ DEVAM EDİYOR

Milli kimliğimizi savunmanın ilkel lanse edilmesi nasıl ifade edilecektir? Ülkemiz küresel bir tezgahın dibine  barış beyanlarının altında kalmıştır BU tezgahın adı da Büyük Ortadoğu Projesi'dir ve ya Genişletilmiş Ortadoğu ve Kuzey Afrika Projesi'dir.

Büyük Ortadoğu projesindeki ülkeler teker teker devrilmiştir. Tunus'tan Suriye'ye kadar uzanan zinciri başka türlü ifade etmek mümkün olmayacaktır. BOP yeni haritalar belirlemek sınırları yeni baştan şekillendirme gayesi güden emperyalist şarlatanlığın yeni oyunudur.

İşte bu projenin başında ABD, Eşbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan lejyonerler AKP, PKK'dır. AKP kanlı oyunun dişlileri arasında gönüllü şekilde kalmıştır.

BOP'un hedeflerinde değişiklik olmamıştır. En önemli amacı Bağımsız Kürdistan'ı kurmaktır. Haritaların yeniden çizilmesini sağlamaktır. Asıl hedef Türkiye ve Türk milletidir. Küresel projeler doğrultusunda Türkiye önce demokratik özerklik ardından iki devlet, ardından federal devlet ve Birleşik Kürdistan bataklığına gitmektedir. Erdoğan ve İmralı canisi birbirine yaklaştırılmış ve biraraya getirilmişlerdir.

Erdoğan pastadan pay alabilmek için zilleti kendine yakıştırmıştır. Erdoğan ve canibaşının fikir ve amaçlarındaki benzerlik BOP'a yaklaşıldığının kanıtıdır.

BU ülkede 70 binden fazla kişi hayatını kaybetmiştir. Suriyenin kuzeyinde PKK-PYD ittifakı devrededir. ANlaşıldığı kadarıyla Irak'tan sonra Suriye'de de yeni bir peşmerge hükümetinin kurulması an meselesidir Bu yolla Kürdistan'ın ana yörüngesi netleşecektir.

Çözüm süreci eğer istenildiği gibi giderse Bağımsız Kürdistan'ın kuzey ayağı oluşacaktır.  Dışişleri Bakanı'nın tarihi parantezi kapanmaktan bahsetmesi, fetret devrinin bitimine vurgu yapması, birlikte yürümeye vurgu yapması parçalanmanın şifrelerini taşımaktadır. Erdoğan İmralı canisinin kanlı düşüncelerine PKK'nın çürümüş niyetlerine takılmış milli gerçeklerden tam olarak uzaklaşmıştır. Son b,ir içinde ABD Dışişleri Bakanı'nın 2 kere gelmesi gelişmelerle bağlantısının olduğu şüphesizdir. Erdoğan'ın Mayıs'ta ABD'ye gitmesi herşeyi netleştirmektedir.İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.