Alexa
banner314

Başbakan'dan MHP’li Belediye'ye ziyaret

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, MHP’li Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi ziyaret etti.

Başbakan'dan MHP’li Belediye'ye ziyaret
banner327

Referandum gezileri kapsamında çalışmalarına ara vermeden devam eden Başbakan Binali Yıldırım, Karabüklülere konuştu.

Yıldırım, 5 Temmuz gecesinden itibaren MHP'nin bu gerçeği gördüğünü ifade ederek, AK Parti ve MHP bir araya geldiklerini, Türkiye'nin bir daha bu tür darbelere maruz kalmaması için bir anayasa değişikliği hazırladıklarını ifade etti. MHP'ye ve Devlet Bahçeli'ye ve MHP'lilere teşekkür eden Başbakan Yıldırım, miting alanında; "Ülkücü, milliyetçi kardeşlerim, AK Parti'li vefakar yol arkadaşlarım, 16 Nisan'da Türkiye'nin aydınlık yarınları için hazır mısınız?" diye sordu.arada.

Başbakan Binali Yıldırım, 16 Nisan'da yapılacak olan Referandum öncesi miting için geldiği Karabük’te Vali Mehmet Aktaş’ı ziyaret etti. Vali Aktaş’tan kent hakkında bilgi alan Yıldırım, mitingin ardından MHP’li Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi ziyaret etti.

MHP’li Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi ziyaret eden Başbakan Yıldırım'a belediye çalışanları tarafından tezavürat yapıldı.Belediye bandosu tarafından karşılanan Başbakan daha sonra  Başkan Vergili’nin makamında çalışmaları ve projeleri hakkında brifing aldı. Belediye çıkışında vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Başbakan Yıldırım, vatandaşlarla özçekim yapmayı da ihmal etmedi.

YORUM EKLE

banner307

banner325