Alexa

Başkan Aksu'dan Atakum'da Seçim Süreciyle İlgili Açıklama

AK Parti Samsun il Başkanı Ersan Aksu; “Atakum’da itiraz süreci devam ediyor. AK Parti olarak tüm sandıkların yeniden sayılması için İl Seçim Kurulu’na itiraz ettik.”

Başkan Aksu'dan Atakum'da Seçim Süreciyle İlgili Açıklama

SamsunHaberleri - Atakum’da itiraz süreci devam ettiğini belirten AK Parti Samsun il Başkanı Ersan Aksu; “AK Parti olarak tüm sandıkların yeniden sayılması için İl Seçim Kurulu’na itiraz ettik.” dedi.

HUKUKİ SÜREÇ DEVAM EDİYOR

AK Parti Samsun İl Başkanlığı, Atakum ilçesi seçim sonuçları ile ilgili tüm sandıkların yeniden sayılması için İl Seçim Kurulu’na itiraz etti. AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Atakum  ilçemizdeki seçim sonuçları ile ilgili ilçe belediye başkanlığı ve ilçe belediye meclis üyeliği seçimlerine ilişkin İl Seçim Kurulu’na itirazımızı gerçekleştirdik. Hukuki süreç devam ediyor. Bizim beklentimiz milletin iradesinin sandığa yansıdığı şekliyle sonuçlanmasıdır. Hukukçu arkadaşlarımız konuyu yakından takip ediyor. Gelişmelerle ilgili kamuoyuna gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır” diye konuştu

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2019, 17:28
YORUM EKLE