Alexa
banner314

"Bu Komünistler, Hiçbir Zaman Vatansever Değildir”

Muhtarlar toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; . Bu sol zihniyet, bu komünistler, bunlar hiçbir zaman vatansever değildir, milliyetperver değildir. Bunlar bu tür hizmetleri verdiğin zaman çılgına dönüyorlar” dedi.

"Bu Komünistler, Hiçbir Zaman Vatansever Değildir”
banner327

“Yıllarca havalimanı dendi, şimdi denizin üzerine havalimanı yapıyoruz, bunlar ‘istemezük’ diyorlar. Kim bunlar, komünistler. Artvin ve Rize’yi kucaklayacak bu havalimanı. Bunlar ‘istemezük’ diyor. Bu sol zihniyet, bu komünistler, bunlar hiçbir zaman vatansever değildir, milliyetperver değildir. Bunlar bu tür hizmetleri verdiğin zaman çılgına dönüyorlar”  

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Yıllarca havalimanı dendi, şimdi denizin üzerine havalimanı yapıyoruz, bunlar ‘istemezük’ diyorlar. Kim bunlar, komünistler. Artvin ve Rize’yi kucaklayacak bu havalimanı. Bunlar ‘istemezük’ diyor. Bu sol zihniyet, bu komünistler, bunlar hiçbir zaman vatansever değildir, milliyetperver değildir. Bunlar bu tür hizmetleri verdiğin zaman çılgına dönüyorlar” ifadelerini kullandı.

.  Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Afyonkarahisar, Aksaray, Amasya, Ankara, Aydın, Batman, Denizli, Gümüşhane, Kocaeli, Kütahya, Mardin, Muğla, Nevşehir, Rize, Tokat, Tunceli’den gelen muhtarların katıldığı 39. muhtarlar toplantısında konuştu.


Cumhuraşkanı Erdoğan, geçen 15 yılda yapılan yatırımları da anlattı.  Erdoğan,  “Geçtiğimiz 15 yılda ülkemizi büyütürken, güçlendirirken, zenginleştirirken, geleceğe hazırlarken, aynı zamanda bu krizlerle mücadele ettik. Bu beyler hiçbir lüksünden taviz vermez. Bunlar benim muhtarlarım gibi yaşamıyor ki. Bunların yaşamına ulaşmak öyle kolay değil. Türkiye’de attığımız adımlarla bir şeyi gerçekleştiriyoruz, başta muhtarlarımız olmaz üzere halkımızın yaşam kalitesini daha nasıl artırırız, bunun gayreti içindeyiz"dedi

BU SOL ZİHNİYET, BU KOMÜNİSTLER, BUNLAR HİÇBİR ZAMAN VATANSEVER DEĞİLDİR,MİLLİYETPERVER DEĞİLDİR

Rizeli bir muhtarın ilçesine bölge hastanesi istemesi üzerine Erdoğan, “Senin ilinde Kaçkar’da hastane var, Rize merkezde var. Rize’de şu anda lüks olarak 3 tane hastane var. Üniversitenin hastanesi var, Kaçkar var, devlet hastanesi var, lüks de oyunu bozar, yavaş yavaş” dedi. Bazılarının “havalimanı istemezük” dediğini belirten Erdoğan, “Yıllarca havalimanı dendi, şimdi denizin üzerine havalimanı yapıyoruz, bunlar ‘istemezük’ diyorlar. Kim bunlar, komünistler. Artvin ve Rize’yi kucaklayacak bu havalimanı. Bunlar ‘istemezük’ diyor. Bu sol zihniyet, bu komünistler, bunlar hiçbir zaman vatansever değildir, milliyetperver değildir. Bunlar bu tür hizmetleri verdiğin zaman çılgına dönüyorlar” diye konuştu.


Milletin yıllarca kendisine oynanan koalisyon, kriz, darbe ve vesayet oyununu bozduğunu belirten Erdoğan, Türk milletine yeni şeyler söylemek isteyenler için ölçü bellidir. Bu ölçü kişi başına milli geliri 11 bin doların üstüne çıkartmaktır. İlk hedef 15 bin dolar. Altyapı ve üstyapı yatırımlarının büyüklüğü ile gelişmiş ülkelerle yarışan, bölge ve dünya siyasetinde söz sahibi bugünkü Türkiye’nin seviyesidir. Her kim ülkemizi her alanda bu seviyenin üzerine çıkartabileceğini iddia ediyorsa bunun için gereken projeleri ortaya koyabiliyorsa, milletimizle gönül bağı kurabiliyorsa bizim rakibimiz o olur” ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2017, 00:59
YORUM EKLE

banner307

banner325