Alexa

CHP'li Suat Binici: Yeter Artık!

Eski CHP Samsun Milletvekili Suat Binici, parti makamlarının küçük düşürülmeye çalışılmasına isyan etti. Binici, "Bizler bu küçük oyunlar ile partimizin daha fazla hezeyana uğramasına asla izin vermeyeceğiz. Bu böyle biline" dedi.

CHP'li Suat Binici: Yeter Artık!

Cumhuriyet Halk Partisi'nin  varlığıyla, kimliği ile ülkenin teminatı olan bir parti olduğunu belirten Eski Samsun Milletvekili Suat Binici Partisinde dönen oyunlara tepki göstererek,"Bizler bu küçük oyunlar ile partimizin daha fazla hezeyana uğramasına asla izin vermeyeceğiz." dedi.

23. Dönem Samsun Milletvekili Önceki Dönem MYK Üyesi, "Yeter Artık" Başlığıyla yaptığı basın açıklamasında partisi içerisindeki hizip ve parti makamlarının küçük düşürülmesini eleştiren sert açıklamasında şunları belirtti.

YETER ARTIK!

Hepinizin bildiği gibi Cumhuriyet Halk Partisine yıllarca emek vermiş bir insanım. Partim bana her türlü kademede görev vererek her dönem beni onurlandırmıştır. Bugün gelinen noktada partinin basın nezdinde sürekli olarak eleştirmesini parti makamlarının küçük düşürülmeye çalışılmasını kesinlikle hazmedemiyor ve şiddetle kınıyorum. 

Cumhuriyet Halk Partisi ilkeleri ve ideolojisi olan bir partidir. Partimiz bize ATA’mızdan emanet olan en kıymetli değerimizdir. Bu tür söylemlerin yeri basın değildir. Bu karalama politikalarını yapan arkadaşlara soruyorum. “Ben sizin Cumhuriyet Halk Partisini sevdiğinize nasıl inanayım” Evladını seven baba, evladını korur kollar. Hasta ise iyileştirmek adına elinden gelen çabayı sarf eder, kurdun önüne atıp parçalatmaz.

Son sözüm şudur ki Herkes haddini bilsin. Cumhuriyet Halk Partisi  varlığıyla, kimliği ile ülkenin teminatı olan bir parti olmuştur ve öyle olmaya da devam edecektir. Bizler bu küçük oyunlar ile partimizin daha fazla hezeyana uğramasına asla izin vermeyeceğiz. Bu böyle biline. 

Saygılarımla,

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2018, 17:27
YORUM EKLE