Alexa

Çiğdem Karaaslan 8.Kez MKYK'da...

Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, partisinin 6.Olağan Büyük Kongre’si ile yeniden Parti'nin en üst karar organı olan Merkez Karar ve Yönetim Kurulu’na (MKYK) girdi.

Çiğdem Karaaslan 8.Kez MKYK'da...

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, yeniden, Merkez Karar ve Yönetim Kurulu’na (MKYK) girdi.

Siyasete partisinin Gençlik Kolları’nda başlayan, 25.,26. ve 27. Dönem Samsun Milletvekili olan Karaaslan, AK Parti Genel Merkezi bünyesinde bulunduğu görevlerde takdir toplamıştı. 5.Olağan Büyük Kongre ile kurulan Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı’nda Başkanlık görevine getirilen Karaaslan bu görevini en aktif şekilde sürdürdü.

“AK Parti’mizin Bir Ferdi Olmak Bizim İçin En Büyük Onurdur”

6. Olağan Büyük Kongre’de tekrar MKYK üyeliğine seçilen Karaaslan yaptığı basın açıklamada, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından, kurulduğu 2001 yılından beri milletimizin umudu olan, kazandığımız zaferler ve geleceğe duyduğumuz yüksek inancımızla 17. yaşını büyük bir mutluluk ve coşkuyla kutladığımız AK Parti’mizin bir ferdi olmak bizim için en büyük onurdur. Milletimize hizmeti şereflerin en büyüğü olarak gören Sn. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde sürdürdüğümüz kutlu yürüyüşümüzde, bizlere tevdi edilen tüm görevleri büyük bir mesuliyet bilinciyle yerine getirmeye çalıştık. Bizim için asıl olan, görevimizin adı ne olursa olsun aziz milletimize layıkıyla hizmet etmektir. Milletimizden aldığımız güçle hem Türkiye’mizin hem de partimizin yeni döneminde parti yönetiminde 8. defa MKYK üyesi olarak yer alarak, hizmet bayrağını en yükseğe taşıma anlayışıyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

81 ilimiz ve 972 ilçemizden gelerek, gönlümüzde büyüttüğümüz AK sevdamızın bayram gününde; ’Millet Bir, Hedef Bir’ temasıyla büyük bir coşku ve milli mutabakat içinde teşkilatlarımız ve milletimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz 6. Olağan Büyük Kongremiz ile bizleri yeniden, sorumluluğu yüksek bu kutlu göreve layık gören Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2018, 17:29
YORUM EKLE