Alexa

Çiğdem Karaaslan; Teşekkürler Samsun!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun'da düzenlenen mitingde vatandaşlara hitap etti. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Karaaslan mitingle ilgili düşüncelerini paylaştı.

Çiğdem Karaaslan; Teşekkürler Samsun!

Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen ve binlerce Samsun’lunun katıldığı mitinge ilişkin görüşlerini paylaşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan yaptığı değerlendirmede; “Samsun’dan tarihi mesajlar verdiğimiz mitingimize katılımlarıyla, milletin sevgilisi Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a ve Cumhur İttifakı’na destek veren tüm hemşehrilerimize gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.

“Rekor Katılım"

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Samsun’da büyük coşku ve rekor katılımla karşıladıklarını belirten Karaaslan, Erdoğan'ın 2 ay içerisinde 2. defa Samsun'a gelerek, verdiği önemi ve değeri gösterdiğini ifade ederek; "Samsun’lu hemşehrilerimiz de günün erken saatlerinde miting alanına gelmeye başlayıp gün boyu güçlü desteğini sürdürerek Sn. Cumhurbaşkanımız’a olan sevgisini ve millete hizmetin kadrolarına güvenini ortaya koydu.” dedi.

17 yılda toplamda 29 katrilyon yatırım

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerin bir başlangıç olduğunu dile getiren Çiğdem Karaaslan, “AK Parti hükümetleri olarak eğitimden sosyal hizmetlere, gençlik ve spordan tarımsal desteklere, sağlıktan ulaştırma ve altyapı hizmetlerine, bilimsel ve teknolojik altyapının güçlendirilmesine kadar her alanda şehrimize 17 yılda toplamda 29 katrilyon yatırım yaptık. Cumhurbaşkanımız’ın yeni dönemde hayata geçirilmesi planlanan icraatlar ile pek çok müjdeyi içeren açıklamaları, içinde bulunduğumuz yılın Samsun’un şahlanış yılı olması hususundaki inancımızı daha da perçinliyor." dedi.

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİYLE BÜYÜK ATILIM

31 Mart seçimleri ardından milletin desteğiyle ve Cumhur ittifakının dirayetiyle güç kazanacak olan Gönül Belediyeciliği ile Samsun'un hak ettiği noktaya taşınacağını belirten Karaaslan; "Yapacağımız yatırımlarla şehrimizi, Milli Mücadele’mizde ilk adımın atıldığı 1919’un 100.yılına yakışır bir konuma çıkarma hedefimize taşımak için Cumhur İttifakı olarak tüm kadrolarımız ve gönüldaşlarımızla birlikte, kalan 27 günde gecemizi gündüzümüze katmak suretiyle çalışmalarımızı sürdürecek ve gerçekleştireceğimiz büyük atılımla şehrimizi hak ettiği noktaya hep birlikte taşıyacağız.” dedi.

“Samsun 100 Yıl Önce Olduğu Gibi Türkiye’ye Yine Öncülük Edecek”

19 Mayıs 1919’da Samsun’dan yakılan Milli Mücadele meşalesinin tüm Anadolu’yu aydınlattığını hatırlatan Karaaslan, “Samsun tıpkı 1 asır önce olduğu gibi bugün de iradesine, bağımsızlığına sahip çıkıyor. Beka mücadelesi verdiğimiz bu dönemde, 31 Mart seçimleriyle Samsun 100 yıl önce olduğu gibi Türkiye’ye yine öncülük edecek. Samsun 31 Mart günü tercihini bir kez daha demokrasiden, istikrardan, büyük ve güçlü Türkiye’den yana kullanacak, işi ehline, liyakatli kadrolara teslim edecektir.” dedi.

Karaaslan, Mitinge katılan vatandaşlara teşekkür etti. Karaaslan, “Samsun’dan tarihi mesajlar verdiğimiz mitingimize katılımlarıyla, milletin sevgilisi Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a ve Cumhur İttifakı’na destek veren tüm hemşehrilerimize gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2019, 23:18
YORUM EKLE