Alexa
banner314

Cihat Beşerli, Siyasi Çizgim ve Duruşum Her Zaman Net Oldu

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Avukat Cihat Başerli, Aday adaylığı çalışmaları kapsamında AK Parti 19 Mayıs ve Alaçam ilçe başkanlıklarını ziyarette bulundu.

Cihat Beşerli, Siyasi Çizgim ve Duruşum Her Zaman Net Oldu

Cihat Başerli Aday adaylığı çalışmaları kapsamında AK Parti 19 Mayıs ve Alaçam ilçe başkanlıklarına yaptığı ziyarette, Siyasi çizgisinin ve duruşunun her zaman net olduğunu söyledi.

Ak Parti Teşkilatlarını ziyaret ederek, ana kademe yönetim kurullarını, gençlik ve kadın kollarıyla tanışarak sohbet etmek fırsatı yakaladıklarını belirten Avukat Cihat Başerli, “Samsun'umuza hizmet edebilmek ve yeni hedeflere varabilmek için, AK Partimizden aday adayı oldum. Siyasi çizgim ve duruşum her zaman net oldu. Her zaman haklının ve mazlumun yanında yer aldım ve almaya da devam edeceğim.” dedi.

 "Reisin tarzı ve duruşunu örnek aldım"

Sivil toplum, dernek, vakıf, platform ve 15 Temmuz ruhunu taşıyan STK ve siyaset geleneğinden geldiğini de sözlerine ekleyen Başerli; “Bu ülkenin, bu şehrin insanı olup, insanımızla iç içe ve onlar gibi yaşayabilmeyi önemsedim. Her zaman Reisin tarzı ve duruşunu örnek aldım... Hemşerilerimin, dost, arkadaş ve teşkilat mensuplarımızın desteğini  bekliyorum.. Çalışmak bizden netice Allah'tandır…" dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2018, 13:57
YORUM EKLE

banner307

banner313