Alexa

Cumhurbaşkanı Erdoğan 3 Mart'ta Samsun'a Geliyor

Ak Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 3 Mart'ta Samsun'a geleceğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 3 Mart'ta Samsun'a Geliyor

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 31 Mart'ta gerçekleşecek yerek seçimler öncesi Samsun ziyaretinin programı belli oldu.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Samsun'a geliyor. 

31 Mart Mahalli idareler seçim mitingleri kapsamında  3 Mart 2019 Pazar günü Samsun'a geleceği ve Cumhuriyet Meydanı'nda halka hitap edeceğini açıklayan Ersan Aksu, Samsun'un tarihi günlerinden birini daha yaşayacağına vurgu yaptı.

Ersan Aksu,, Samsun'un, gönül belediyeciliğinin mimarı olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a her zaman sahip çıktığını söyledi. Aksu, "19 Ocak 2019'da aday tanıtım toplantımıza teşrif eden Sayın Genel Başkanımızı hemşehrilerimiz muhteşem bir coşkuyla karşıladı. Buradan mutlu ayrılan Genel Başkanımızın Samsun sevgisini hemşehrilerimiz çok iyi biliyor. Hemşehrilerimizin de liderimize sevgileri ve destekleri her zaman en üst seviyede olmuştur. Samsun'a özel bir sevgisi olan Genel başkanımızı hemşehrilerimizin en güzel şekilde ağırlayacağına inancım tamdır. Samsun mitingimiz yoğun katılımla büyük coşku içerisinde geçecektir." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun Cumhuriyet Meydanında yapacağı mitinge Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi'nin de yoğun katılım göstermesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2019, 23:38
YORUM EKLE