Alexa
banner314

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Yıldırım ve Bahçeli Bir Araya Geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Meclis Başkanı İsmail Kahraman'ın makamında bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Yıldırım ve Bahçeli Bir Araya Geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Meclis Başkanı İsmail Kahraman'ın makamında bir araya geldi. Görüşmede Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar da yer aldı.  

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis Başkanı Kahraman, Başbakan Yıldırım ve MHP lideri Bahçeli ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulûsi Akar'da katıldığı öğrenildi. 25 dakika süren zirvenin gündeminde Meclis'e gelecek olan uyum yasaları olduğu ifade edildi. 

26. Dönem 3. Yasama Yılı, Genel Kurul’daki açılış oturumuyla başladı. Oturuma Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katıldı. Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ın sunuş konuşmasının ardından açılış konuşmasını yaptı. Genel Kurul’daki konuşmasının ardından ise Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ın Meclis’teki makamına nezaket ziyareti gerçekleştirmek üzere Genel Kurul salonundan ayrıldı.

Erdoğan’a Başbakan Binali Yıldırım, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, milletvekilleri, bakanlar, yüksek yargı başkanları ve kuvvet komutanları da katıldı. Ziyaret, yaklaşık olarak 30 dakika sürdü. Erdoğan, ziyaret sonrası Meclis’ten ayrıldı. Başbakan Binali Yıldırım da 15 Temmuz’da hasar gören ve onarılan makamında ilk ziyaretçilerini ağırladı. 

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2017, 18:10
YORUM EKLE

banner307

banner313